Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem merem magam...

Mit tegyek ha nem merem magam kicsípni?

Figyelt kérdés

szóval fiú vagyok meg minden. szerény és mosolygós. meg semmi önbizalmam, pedig tök jól nézek ki, de mások szerint is. nemvolt még csajom 25éves létemre


és igazából ha szépen megborotválkozok, meg belövöm a hajam, akkor tükörben nagyon jó pasinak látom magam, de ha kimegyek az utcára, nyomás alatt vagyok.

mármint úgy értem hogy első osztályú, és semmi egom egyébként, de kicsípve sokkal többen megnéznek.



2013. jún. 18. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyugodtan csípd ki magad...! :)


De legyen önbizalmad! :D Az még fontosabb talán, mint a külső. Tanuld meg, hogy a rossz dolgokra nem kell figyelni, inkább csak a jókra koncentrálj!

Tanulj meg tetszeni magadnak, legyél kicsit (!) hiú és önző.

Tanulj meg úgy végigmenni az utcán, hogy nem érdekel mások véleménye. :D

Régen nekem sem volt önbizalmam, de nagyon próbálkoztam. Több városon végigmentem egérfülekkel, egér sminkkel. Megnéztek, röhögtek rajtam. De vicces volt. :)

Azóta is, ha ilyet kell csinálni, én benne vagyok. Persze nem mondom, hogy csináld ezt... :D Csak tényleg ne érdekeljen, hogy mások mit mondanak/gondolnak.

Mert hülyeség, hogy nem figyelnek rád. Igenis sokan megnéznek téged tetőtől talpig. Gondolnak rólad valamit. Odasúgják az ismerősüknek...

De kit érdekel? :D


Nyugodtan legyél olyan, amilyen lenni szeretnél!

Ha vannak, akik zöld hajjal tudnak élni, akkor te miért nem tudsz átlagos kinézettel? :)


Szóval lazulj el, ne legyen rajtad nyomás!

Az élet szép, hahaha :D

Rád mosolyognak, te visszamosolyogsz.

Rád förmednek, te akkor is visszamosolyogsz.


Sokkal-sokkal jobb lesz az életed, ha így gondolkozol! :)

Sok sikert!

2013. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!