Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 185 centi magas lány - mit...

185 centi magas lány - mit gondoltok róla? 16 éves vagyok,185 centi, ehhez 70 kiló.

Figyelt kérdés
A barátaim 175 centi körül vannak, úgyhogy amikor velük vagyok, nem érzem magam annyira különcnek, de van olyan barátnőm is, aki 165. Mellettük egy hatalmas selejtnek érzem magam. Mit gondoltok, hogyan tudnám legyőzni a komplexusomat? Még nem volt barátom - lehet e miatt? Mit változtassak?
2009. okt. 11. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát a magasságod ellen nem tudsz mit tenni.Ezt muszáj lesz megszoknod,meg gondolom magassarkú kizárva.Barátod meg nem hiszem h ezért nem volt,bár az alacsonyabb fiúk nem biztos h szivesen kezdenek magasabblánnyal.Próbálj szintén magas fiút választani magadnak, őket tuti nem zavarja.:)
2009. okt. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Keress magadnak egy magas srácot, aki mellett nőnek érezheted magad. Mondjuk egy hozzám hasonló kalibert, 190 vagyok és 102 kg.
2009. okt. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A hozzállásodat változtasd :)

Magas vagy, ez a kisfarkú pasikat elriasztja, de a normális nem érzi majd ettől kevésbé férfinak magát :)

2009. okt. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Semmit nem gondolok róla.
2009. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kolosszus22 ***** válasza:
Előzőnek, ezt a kisfarkú és magas nő összefüggést nem igazán értem, ez mi akar lenni?
2009. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarja jelenteni, hogy aki kényelmetlenül érzi magát egy magas nő mellett, kétségbe vonatva érzi a férfiasságát annak valahol önbecsülési problémái vannak. Ez meg sokszor a kis farokméretre vezethető vissza. Persze nem mindig, de jól leírja a jelenséget.
2009. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát nem hinném, hogy minden paraszt nekiállna veled kötekedni, az tuti :D

21/L

2009. okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem nagyon helyes lehetsz.Semmi baj sincs az ilyen magas lányokkal.Legyél magabiztos,büszke.Én kisebb vagyok nálad de így is simán járnék veled(csak te nem velem).Amugy 183 cm vagyok.

20/F

2010. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!