Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetnék ki úgy mint...

Hogyan nézhetnék ki úgy mint C Ronaldo? :D Olyan jó lenne olyan pasinak lenni mint ő.

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Ronaldo metroszexuális, ne akarj úgy kinézni.
2009. okt. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
ha sikerült ugy kinézned majd irj egy emailt :D :D (L)
2009. okt. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk olyannak kellett volna születned :D

Ha viszont a stílusára(ruhái,haja, kiegészítők stb.) gondoltál akkor könnyen. Nézegess róla képeket aztán próbálj alkotni magaddal valamit :D

2009. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem is néz ki jól. Nekem egyáltán nem jön be, nem elég férfias.
2009. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egyet értek a második válaszolóval :D nekem is írhatsz emailt :D
2009. okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
C. Ronaldo nem férfias??? :O Totál az :D Mondjuk inkább csak a focipályán. Az életben azok a fura metrosexuális rucik nekem sem igazán jönnek be, de szerintem nagyon helyes és nem mellesleg jó focista. Én elfogadnám pasinak XD ha sikerült rá hasonlítani nekem is dobj egy e-mailt :D
2009. okt. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nah szép... lányok:)
2009. okt. 12. 01:04
 8/12 anonim ***** válasza:

először is... ő elég magas, így neked is magasnak kell lenni, ha hasonlítani szeretnél rá

a testével kezdjük: izmos... járj kondizni, sokat! és barna a bőre, ezért, járj szoliba

a hajjal könnyű dolgod van... válassz ki egy képet, amin tetszik a frizurája, vidd el a fodrászhoz és mond, hogy ilyet szeretnél színben és fazonban is

ruhák: itt tudsz csalni egy kicsit... mert neki van egy feltűnő és jellegzetes öltözködési stílusa, szereti a feltűnő, fényes anyagokat, sportosan elegáns stílust követ és hangsúlyosak a kiegészítői (pl [link] - ez egy egyszerű szett lenne, de ő a színkontraszttal és a feltűnő kiegészítőkkel -sál, óra, nyaklánc, gyűrű- feldobta, ilyet te is könnyen csinálhatsz)

fülbevalója is van, mindkét fülében egy kis köves

napszemüveget is gyakran visel és baseball sapkát is

kedvelt márkája a Gucci :D (ha megengedheted magadnak...)

ha nem elegánsan jelenik meg, akkor feszülős polókat hord, sportmárkákból és koptatott/szakadt farmert és feltűnő sportcipőt

ha hozzá hasonlóan szeretnél öltözködni, akkor szerintem szerezd be a következő darabokat: koptatott farmer, néhány feszülős Nike/Adidas poló, fényes sportcipő, fényes anyagból készült zakó, nagy, látványos óra

remélem kielégítő volt a válaszom:D de ha van még kérdésed írj :)

2009. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát ha te pont úgy akarsz kinézni... ahoz sokat kell edzened... öltözködésileg...sportos elegáns... :D

Ám sztem se szexi c.ronaldo... sztem tőle 100% jobb Vin Diesel :D :P

2009. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát igen egyrészt kénne beléd portugál vér :D és sok edzés a többi meg már könnyebb
2010. máj. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!