Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hosszú hajú pasik? Gáz?...

Hosszú hajú pasik? Gáz? Bejön? Egyik hosszú hajú pasinak ezt mondták a villamoson (lent) Mennyire tetszenek a hosszú hajú pasik?

Figyelt kérdés
Szóval vannak ugye a hosszú hajú pasik, de kinek mi az ízlése... Csajoknak bejön? Mert voltam egyszer villamossal és két csávó áll és beszélget. Egyiknek ilyen lófarokba kötött haja volt, a másiknak meg valami zselézett tüsi csoda... :D És akkor egy megálló és leszállnak páran. Üres néhány hely. A zselézett rövid hajú csávó leül, a hosszabb hajú meg állva marad. És akkor beszól valaki a zselés gyereknek, hogy a barátnőd is leülhet ám(utalva a hosszú hajú csávóra)... Erről mit gondoltok... ÉS nem kamu :) És a történettől független, kinek jön be hosszú haj és milyen hosszú legyen?
2011. aug. 29. 11:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejön, ha nem nagyon hosszú és nem csak úgy lóg a semmibe, szóval kicsit megvan nyirbálva, hogy fazonja legyen :) de például Axl Rose régi frizurája is nagyon tetszett, bár az nem mindenkinek áll jól, és szerintem már a nagyon hosszú kategóriába sorolható. :D
2011. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek jól áll van akinek nem. Az első két barátom copfos volt, a mostani rövid hajú.

A történetben meg elég bunkó volt a beszóló!

2011. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A FRANCBA IS, MOST MONDJÁTOK, HOGY NEM Ő A VILÁG LEGHELYESEBB FÉRFIJA!:DDD Mármint Ő volt...:DDDD xd

2011. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

nekem nagyon nem tetszik a hosszú haj.

17l

2011. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én megőrülök a hosszú hajú férfiakért. Persze csak ha ápolt a hajuk, és nem kócos, zsíros stb... Nekem tök mindegy, hogy milyen színű, csak váll alá érjen, minél hosszabb, annál jobb. Őket nézem meg először, utána a rövid hajúakat. Már meglátok egy jó hosszú hajú férfit, és... szinte felizgulok. xD A beszólónak a fejében jól mutatna néhány golyó...


18/L

2011. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem a félhosszú tetszik, amit már lófarokba kötnek az nem..

18/L

2011. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszik:S Vagy egész rövid, forogókkal aranyos tud lenni, de a tar is jól áll egyeseknek. Szóval hosszú és Zack Efronos "tarkónb@sztakelfordultahajam" frizura nem jön be.
2011. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én csak a max. vállig érő hajaat szeretm, annál hosszabbat nem szeretek.
2011. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszenek a hosszúhajú srácok. :D
2011. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a rövid, "beletúrós" haj jön be. :) 19L
2011. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!