Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Profi műkörmösök vagy aki...

Profi műkörmösök vagy aki nagyon ért hozzá! Életem első műkörmét szeretném megcsináltatni. Mit kell tudni az ilyen körmökről és milyen legyen az enyém?

Figyelt kérdés
Csak most nyárra szeretnék, mert tudom, hogy nagyon drága. Feltetetném és úgy tudom az 3 hétig jó, utána kell töltetni, amiért megint kellene fizetni. De én nem töltetném már fel, hanem leszedetném, mivel sajnos nincs annyira pénzem rá. Csak nagyon tetszik és ki szeretném próbálni. Egyébként mennyibe kerül a töltés, levétel és amikor először felrakatom?
2013. jún. 20. 17:30
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és az baj, ha így nyáron főleg gyakran izzad a tenyerem? ez mennyire hátrány egy műkörmösnél?
2013. jún. 20. 18:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy alkalomra teljesen felesleges csináltatni. Ha mégis akarsz, akkor profihoz menj, és ne sajnáld rá a pénzt. Általában olcsó húsnak híg a leve, és szétcseszi a körmöd.

Hogy milyet csináltatsz, az rajtad múlik, hogy mi tetszik.

Az ár mindenhol változó, van, ahol 2500-ért csinálják meg, van, ahol 8000-ért. A töltés és leszedés ára szintén változó. Nálam pl nincs töltés ár, mert nem töltök.

Izzadós kéz egy profinál nem gond, megoldható.

2013. jún. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!