Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan intézzem ezt el? Az...

Hogyan intézzem ezt el? Az első tetoválásom szeretném megcsináltatni.

Figyelt kérdés
Egy mondatot szeretnék kinai jelekkel tetováltatni. Ezt hogy intézzem el? Aki csinálja az le tudja nekem fordítani? Vagy nekem kell ezt elintézni? Sajnálom ha hülyeséget kérdeztem, de nagyon tapasztalatlan vagyok ezen a téren. Segítségeteket elörre is köszönöm.........
2010. aug. 24. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos, érdemes lenne kutatómunkát végezni, mert az csak jellemerősítő hatású, tehát hasznos! Másfelől pedig a legtöbb tetováló nincs tisztában a kínai írással, tehát lehet, hogy hibásan írja föl a jeleket.

Nekem a tetováló intézett rajzost, mert egyedi mintát akartam, és kellett hozzá rajz. Mindenképp beszélj előbb a tetkóssal, hátha tud szakértőt, ha nem megy keress kínai szakost neten, vagy ismerőst.

2010. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm........
2010. aug. 24. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:
2010. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!