Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valami praktika? (gyantázás)

Valami praktika? (gyantázás)

Figyelt kérdés

Nagyon erős szőröm van, eddig csak a lábam tudtam gyantázni, a hónaljamról nem szedte ki a szőrt semmilyen gyanta. Jártam lézeres kezelésre, ettől észrevehetően ritkult, de még mindig nagyon erős. Most rávettem magam, hogy legyantáztatom anyukámmal, de félek, hogy megint nem fog kijönni és csak fájni fog, aztán meg felidegesítem magam, hogy sose hordhatok pántos felsőt így...

Valami praktika nincs, amivel megpuhulna a bőr vagy jobban kijönne a szőr? Már alaposan átmostam, leradíroztam, kerül rá hintőpor, ki lesz feszítve... Nincs még valami?

A válaszokat köszönöm!



2013. jún. 21. 08:47
 1/4 anonim válasza:
Próbáld az epilátort.
2013. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szedi ki és fájdalmasabb is. De a gyanta se szedte ki, úgyhogy reménytelennek tűnik.
2013. jún. 23. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Márpedig, ha egy picit hosszabbra hagynád, akkor ki kéne szedniük... egyszer kibírod, hogy hosszabb egyen, addig ne hordj pántos felsőt.
2013. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a másfél hét elég hosszú idő növesztésre, tisztában vagyok vele, hogy erre szükség van a gyantázáshoz. És amikor a legnagyobb melegben hosszú farmerben és hosszabb pólóban járkálsz másfél hétig és nem szedi ki a hónaljad... az elkeserítő. :/
2013. júl. 18. 05:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!