Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon dagadt vagyok? 10/?...

Nagyon dagadt vagyok? 10/? Hány éves lehetek?

Figyelt kérdés

Direkt csak a lábam látszik,az a fő ellenségem!


Kort és nemet is írjatok lécci!


[link]


[link]


2013. jún. 21. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy dagadt! Az tény, hogy nincsenek pálcikalábaid, de nem is kell, hogy azok legyenek, ha nem vagy modell.

Kort láb alapján nem lehet mondani, de 15-nél több nem lehetsz, ha ilyen kérdést írsz ki...

2013. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

De hisz tök oké lábaid vannak!

10/10. A lábad alapján nem tudom megállapítani, hogy hány éves lehetsz, de a kérdésből és a ruhádból max. 14-et tippelnék.


22/L

2013. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy bolond már mindenki? Ne haragudj ,de teljesen normális méretű vagy... Ha ezeket a kérdéseket azért írjátok ki, hogy növeljétek az egotokat, akkor sajnállak a többi társaddal együtt. Ha viszont tényleg azt gondolod, hogy dagadt vagy, akkor menj már el orvoshoz légyszíves. Ez már valami beteges mánia, hogy tök normális, már-már vékony lányok update-eznek, meg fogyókúráznak... Egy nő legyen nő bakker.

Amúgy szerintem 14 éves vagy.


20/L

2013. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Velük szembe én valahogy tényleg nem tudom elfogadni a lábam. :( Fúújj..én sem akarok undorítóan vékony lenni,csakhát egyszerűen nem tudok továbblépni.

Néha eljutok oda,hogy elfogadom magam,de jön 1-2 ember,aki újra a sárba tipor,és akkor újra összedől bennem a vár,amit egész eddig építettem.

2013. jún. 21. 11:21
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem 13vagy nyáron töltöm be a 14-et és BAZ megyében laksz?
2013. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
:D Nagyon nem! :D
2013. jún. 21. 11:23
 7/15 anonim ***** válasza:
13 éves lehetsz, és vékony lábaid vannak
2013. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hol lennél már dagadt? :)

A korodra meg nem saccolok, két láb alapján az atyaúristen se mondja meg, hogy hány éves vagy...

2013. jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha annyira "dagadtnak" érzed magad,akkor kezdj el tornázni.De leírom én is,amit szerintem leírtak,és elmondtak neked egymillióan: nem vagy dagadt.


Igen,és a nadrágod alapján olyan 12-13 évesnek tippellek.

2013. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem vagy dagadt, ezek jó lábak.
2013. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!