Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » " Ha az emberek látják, hogy...

" Ha az emberek látják, hogy elfogadod a tested, ők is elfogadják majd " Ezt a hülyeséget meg honnan vette mindenki?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem igaz! Attól még ugyanúgy leszólnak, ha vastagabb a combod, mint egy modellnek vagy épp nem feszes és lapos a hasad. Szerintetek?
2013. jún. 21. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ez attól függ. ha valaki tisztában vagy az adottságaival, és annak megfelelően öltözik, elfogadta és megszerette önmagát, szerintem azt valóban nem szólják meg.

mikor viszont pl. 80 kilós lányok paszírozzák magukat leggingsbe és haspólóba, az ne csodálkozzon, ha megszólják, hiába szereti önmagát.

2013. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es mindent leírt


plusz: aki nem azon nyekereg, hogy nem 175 cm/48 kg, hanem jól elvan a bőrében, annak kisugárzása is ezt mutatja, és észre sem veszik, hogy nem tökéletes


harmadszor: akinek csak az olyan ostoba emberek véleménye számít, akiknek a modellek/testépítők/celebek stb. az etalon, az nem jobb mint azok, felszínes, ostoba. nem tudom sajnálni, vergődjön csak a hamis elvárásaiban

2013. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"ha vastagabb a combod, mint egy modellnek"


na látod, ez még a hülyeség.

A modelleknek nincs formás szép lába tapasztalatom szerint.

Viszont lássuk be a bálna alkat(vagy disznó...) nem annyira vonzó (kivétel egyeseknek)

2013. jún. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha olyan kisugárzásod, eszükbe nem jut, h beszóljanak, mert érzik, h ez nekik lenne cikibb, mivel rá se bagózol a bunkózásukra.

nem vagyok modell, még olyan feltűnően szép sem, de szeretem magam, tisztában vagyok az értékeimmel.

ha valaki mégis belém kötne, azt lerendezem 1 mondattal.

2013. jún. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!