Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyantázás 1. hónaljon nagyon...

Gyantázás 1. hónaljon nagyon fáj? 2 elsőre tudom magamnak? 3. lábra kb. hány csík szokott kelleni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 18:47
 1/2 anonim válasza:

szia :)

1.háát nem a legkellemesebb,de ha optimistán nézed: max.3 percig szenvetsz,elég kb. havonta,és nem pöttyösödik olyan csúnyán mikor kinő,és nem szúr.

2.sztem elsőre mindenképpen kozminál csináld! én próbáltam magamnak otthon gyantázni,a lábat szépre meg tudom,de a hónaljat vmiért nem..nem viszi le,vagy nem tom..lehet én vagy a béna :DD

3.nem tudom pontosan..részben attól is függ h mekkora a felület gondolom.(: de am nem teljesen értem..hogy hány csík használódik el egy teljes lábgyanta alatt,vagy?..

Remélem tudtam segíteni!(: Ja,és tapasztalatból írtam,életemben nem próbáltam más szőrtelenítési módszert,sztem ez a legjobb! :D ha még vmi érdekel írhatsz privibe is,de menj biztosra és beszélj egy kozmival! csak többet tud mint én! de am nyugodtan.. :D

2013. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1. hát nem a legkellemesebb érzés, de kibírható. jobb, mint a borotva. tartósabb, és ritkítja is a szőrt.

2. szerintem először mindenképpen fordulj kozmetikushoz, aztán maximum megkérheted anyukádat, hogy csinálja meg. majd , ha tudod/látod hogy kell akkor nyugodtan megpróbálgozhatsz vele.

3. nekem 1 lábra kb. olyan 10

2013. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!