Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves kortol lehet jelentk...

Hány éves kortol lehet jelentkezni szepség királynönek?

Figyelt kérdés
2014 re gondolok vala hol azt olvastam, hogy 15 evesn már lehet. 24 évesen már nem amikor meg jelentkezni akartam 18 a korhattár. Tehát várjak még 3 évet vagy már nem kel várni.
2013. jún. 24. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod, hogy csak akkor nyerhetsz, ha lefekszel és szexelsz a zsűrivel?
2013. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem. De én amilyen zárkozot vagyok bisztos nem fogok velük lefeküdni esélyem sincsen. Ügye
2013. jún. 24. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 18 év a korhatár, azalatt még nagyon éretlen az ember (bár lehet hogy külsőre már egyre kevésbé, de mégis, mikor megkérdezik mit dolgozol vagy tanulsz, picit se gáz azt válaszolni hogy gimibe járok..)


Mellesleg sajnos jól mondja az első, bunda az egész, le van zsírozva hogy ki fog nyerni. Lehetsz gyönyörű leány, ha nem vagy valakinek a valakije, esélyed sincs a dobogó közelébe se érni.

2013. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na ne ez tök gáz engem se, hogy nem tuddnáak rászedni, hogy feküdjek le zsürivel ráadásul szüz vagyok. Is szerintem se gáz azt mondani, hogy gimibe járok.
2013. jún. 24. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem azon van a hansúly, hogy gimibe jársz vagy sem.. nem érted még ezt, inkább menj vissza tanulni.
2013. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt tuddom.
2013. jún. 24. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, az eszed már meg van hozzá...
2013. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!