Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek átlagon feluli...

Hogyan legyek átlagon feluli lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) én egy visszahuzodo, csendes lány voltam, de egy ideje nemnagyon találom a helyem. (19 éves vagyok) Változtatni szeretnék és nem mások kedvéért hanem saját magamért, mert ugyérzem, ugy jobban érezném magam. Kb. fél éve jottem rá, hogy nagyon jó emberi kapcsolatokat tudnák kialakitani, csak eddig sokkal félénkebb voltam!

Mit tegyek, hogy megjojjon az onbizalmam? Elkezdtem sportolni, mert az alakommal se vagyok megelégedve s azóta sokkkal jobban érzem magam:)

Tudnátok nekem tanácsokat adni, hogy hogya lehetnék átlagon feluli lány és, hogy mit tegyek ahhoz, hogy magabiztosabb legyek az élet minden teruletén?:)


2013. jún. 24. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy magabiztosabb legyél, növelni kell az önbizalmadat, azt pedig (elméletben) nagyon egyszerű: sikereket kell elérni. Ettől nő az önbizalom. :) Siker bármi lehet, pl nálad a sport, esetleg tanulás, kreatív hobbi, pl. rajz, festés, stb. "Nagyon jó emberi kapcsolatokat tudnék kialakítani", hajrá. ;) Tessék nyugodtan barátkozni (akár a sportodhoz partnert keresni), kimozdulni, szórakozni, jól érezni magad. Ha jól érzed magad, az "látszik" a kisugárzásodon is, ez vonzza az embereket. :)
2013. jún. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!