Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, akinek átlagon felüli (értsd:nagyon jóképű) külsővel rendelkező barátja van? Milyen vele párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
vannak irigyeitek? a külső nem takar felszínes belsőt? Néha nem vagytok féltékenyek?Nem féltek ,hogy elveszítitek?
2012. dec. 11. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
nekem a barátnőm átlagon felüli. nem féltem, mert mindent megteszek, hogy az enyém maradjon
2012. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Delly ***** válasza:
100%

a barátom átlagon felüli..pont ezért is vagyok betegesen féltékeny rá,már a kapcsolat eleje óta.Nem bírom elviselni a rajongótáborát,és még az első pár hónapban,úgy tűnt,hogy őt sem érdekli túlzottan,ez mára már megváltozott.Igazából hosszútávon elég idegroncsoló egy túl helyes sráccal járni legalábbis számomra..látni,ahogy más nők csorgatják a nyálukat,readásul némelyik nem is akármilyen .. :S nekem mindíg ott a félelem..néha már úgy érzem belebolondultam :D


'a külső nem takar felszínes belsőt?'-erre a kérdésedre annyit tudok mondani,hogy DE!mert az ilyen pasik tisztában vanak az adottságaikkal..és elég sűrűn ki is használják ezeket..

2012. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha valaki együtt van valakivel annak az embernek 'Ő' a legszebb a leghelyesebb a legnormálisabb.. :')

Am. nem vagyok párkapcsolatban csak tetszik valaki.. és hát az én drága barátosnémtól mindig megkapom hogy milyen pici [Manó] meg gülü szeme van meg stb.. De jobb is hogy ő így gondolja.. :'DD

2012. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Mi esetünkben a párom átlagon felüli meg elvileg én is(de hát nő vagyok sose hiszem el..).szerintem típus függő.Én nem vagyok annyira féltékeny maximum 1-2 csaj van akire tudja,hogy harapok,de Ő..Ő még a légyre is féltékeny komolyan mondom..nagyon beteges..:) Tehát szerintem ez emberfüggő,nem pedig a külső függvénye a dolog.
2012. dec. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%

Milyen vele élni? Néha nagyon idegesítő. Azt hiszi, mert jó pasi, mindent megtehet: kiabálhat velem, mindenért engem hibáztathat, és folyamatosan meg akar változtatni.

Vannak irigyeim? Igen, és ezért megéri kibírni, hogy néha kiabál.

Nem, nem felszínes, csak izééé... olyan idealisztikusnak tűnik.

Nagyon félek, hogy elveszítem, mert mindig kimutatja, hogy nem vagyok elég jó neki, ezért is kiabál velem.

Próbálok megváltozni, hogy tényleg kiérdemeljem, hogy velem van, és nem csak eltűr maga mellett.

2012. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem régebben volt ilyen barátom. Nagyon jól néztünk ki együtt, full menők voltunk egymás mellett, de minket nem irigyeltek,

külön külön is ilyenek voltunk, és vagyunk is

2012. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mások hogy lássák a páromat, de szerintem nagyon jól néz ki :D Én nem vagyok féltékeny típus, egyrészt mert megbízom benne, másrészt mert én is elég jól nézek ki, nem is akarhatna mást :)
2012. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez eléggé relatív mi számít átlagon felülinek.Van olyan akinek az már az a kategória és van akinek még nem az.

De nekem is volt egy ilyen palim. Hát tény hogy baromi jól nézett ki minden szempontból. Test,arc,szép fogak,szemek jó stílus stb.. szóval tényleg olyan aki nem lehet nem észre venni, a csajok csurgatják utána a nyálukat, de én nem voltam féltékeny. Inkább ő:D. bár ez szerintem a birtoklásából eredt csak.. amúgy felszínes, csak a külseje érdekelte, önző, és sokszor kritizált. Még azt is meg akarta szabni mit ehetek. Hozott ő nekem édességet, mert szeretem, de azért arra figyelt, hogy alacsonyabb kalória legyen mint pl egy müzli szelet:D...ez már vicces:D..szóval a nagyon jó külső sokszor nagyon gáz belsőt takar...plussz ezek a fajta palik és csajok amúgy baromi igénytelenek. Ránézésre baromi igényesnek tűnnek, de otthon...?..:SSS....

2012. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

remélem az itteni válaszok nagy része nem komoly, különben tényleg nagy baj van a nőkkel...

(és félreértés ne essék, ezt nőként mondom...)

2013. jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan barátom aki MINDEN csajnak tetszett,az osztályomba is az összes lánynak tetszett,az utcán is sétáltunk mindenki minket bámult meg a csajok ráköszöngettek... Nagyon féltékeny voltam mindenkire és Ő is nagyon féltékeny volt,próbáltam pórázon tartani és Ő is engem,rengeteg volt a sértődés és a hiszti,végül megcsalt és szakítottam vele,aztán félévet könyörgött,mert nem tudott elfelejteni,még az anyja is felhívott és könyörgött nekem hogy a kisfia nem bír meglenni nélkülem,jól esett,de nagyon sokat szenvedtem miatt, ha tudtam volna,hogy ilyen vége lesz akkor soha nem mentem volna bele,azóta nem nagyon bízom senkibe,ami a jelenlegi kapcsolatomba elég nagy hátrány.
2013. jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!