Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintem nagyon ciki hogy 15...

Szerintem nagyon ciki hogy 15 évesen alig van mellem! :/ Mit tehetnék hogy nagyobbnak tűnjön? Vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Kritizálóktól választ köszönöm, de nem kérek! :* Nos? :)

2013. jún. 25. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Hagyd, majd megnő! :)

Szánalmas az olyan, ha valaki kitömi, vagy push up melltartót hord, tizenéves létére.

2013. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

hát ha nem nő meg 3 év múlva egész nyugodtam mehetsz plasztikai műtétre ^.^


viccet félretéve amúgy nem cink ... legalább nem ereszkedik meg brrr az vmi borzasztó xd


viszont kompenzáld azzal hogy legyen vmi eszméletlen jó kerek popód :DD 20/F :*

2013. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó "ciki". Pont ugyanannyira, hogy nekem majdnem dupla annyi évesen is csak alig van mellem... sőt, még annyira sem.

= Tehát EGYÁLTALÁN nem ciki.

Genetika, hogy kinek mekkora és a kicsi is ugyanúgy normális.

2013. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi ebben a ciki? Tök lényegtelen a mellméret, semmi jelentősége. Ne akard hogy nagyobbnak tűnjön... mert minek? Nem ettől lesz senki sem jó csaj. na meg sok pasinak pont a kicsi tetszik.
2013. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem ciki! Még évekig nőhet a melled! Elárulok valamit. Nem a melled miatt leszel értékes!!!
2013. jún. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Előző vagyok. Csak az a ciki, hogy Te cikinek gondolod!
2013. jún. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

"Nem a melled miatt leszel értékes!!!"


DE >.<


na jó nem de akkor legyenek nagy szemeid :3 meg ari és hosszú hajad :$ szóval ilyenek :f pl a Barátok köztbe az új szereplő a Roxy <3 buuum milyen szép :) és neki sincsenek olyan hatalmas nagyok :) de olyan szemei vannak hogy azt is elhinném neki hogy a piros az zöld :D

2013. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
18%
zokni
2013. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
vágd le a maradékot is és változz fiúvááá:O
2013. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!