Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Master Nails Base and Top...

A Master Nails Base and Top Zselét, amikor alapnak felkenem, kell fixálnom a két réteg gél lakk előtt?

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne?
2013. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom :) Azt olvastam hogy egyes alaplakkokat, amelyek uv lámpázás után még ragadnak ugyanúgy fixálni kell, ahogy a fedőfényeket is. Ezért gondoltam..mivel ez ragad.
2013. jún. 26. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:

sose..

egyébként vigyázz a master-al! ha nem vagy elég ügyes könnyen "elvérzik" az ügyfél:D

2013. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia!Nem körmösként dolgozom, csak magamnak csinálom otthon a géllakozást. De hogy érted, hogy "elvérzik"?
2013. jún. 27. 10:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Alaprétegként nem kell, fedőként kell fixálni a végén! (hiszen ezzel távolitod el a ragacsos réteget, ha lefixálnád,utána ujra kéne bolyhoznod, hogy a következő réteg tapadjon rá) Amúgy: master nails nem lesz sokáig tartós. A fedőréteg még oké, de eleve egy termék van alapnak meg fedőnek, ez eleve nem lehet túl jó. Amúgy próbáltam, szóval saját tapasztalat is. Fedőnek használva oké, de alapnak nagyon gyenge,nem lesz tartós. Használj alapnak Crystal nails base gel-t, arra mehet akár masteres szin+ fedő is!
2013. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi. Megfogadom a tanácsod.
2013. jún. 27. 13:36
 7/7 anonim ***** válasza:

én nem vagyok körmös csak a növérem, és rengeteget gyakorol/t rajtam..

és a masterra emlékszek.

befolyt a körömsáncba...és kikell onnét reszelni...ami nem kellemes..konkrétan annyira folyt hogy mire kireszelt mindent véreztem:)

2013. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!