Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a szebb? A hosszú vagy...

Melyik a szebb? A hosszú vagy a rövid haj. Indokokat is írjatok, hogy miért tetszik.

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A hoszzú, mert szeretem amikor felfogja szex közbe a lány, vagy éppen kiengedi

21/F

2013. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a hosszú, ápolt haj a legszebb.
2013. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hosszú. 20/F
2013. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek elonyos a hosszu! De felhosszunal rovidebb viszont mar nem szep!
2013. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
attól függ kinek mi áll jól... egyénfüggő
2013. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tök mindegy, mekkora, ha ápolt. Hiába van derékig érő sötét vagy világos hajad, ha töredezett, szálkás, zsíros,lenőtt, stb. az már csúnya.
2013. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A lépcsőzetes bubifrizura szép?
2013. júl. 1. 18:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Fejforma, arc stb fuggo h kinek mi all jol.
2013. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak kiváncsiságból tettem fel a kérdést.
2013. júl. 1. 20:22
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

Nyilván függ az arcformától, egyéniségtől, fazontól, stb, de szerintem a rövid haj sokkal stílusosabb. A hosszú hajú nők nagy része elhanyagolja a haját, előnytelenül áll neki, zsíros, töredezett, jellegtelen, nagyon ritkán látok igényes, jól karban tartott szép hosszú hajat. A legtöbben úgy vannak vele, hogy attól hogy hosszú már automatikusan szép is, de az esetek többségében sajnos förtelmes.

Viselni pedig szerintem egyértelműen jobb a rövid hajat. 25 évesen levágattam a derékig érő hajamat tüsire, azóta fül alá érőig növesztettem, de ennél már nem lesz hosszabb. :)

2013. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!