Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogszabályzás ára? , hol...

Fogszabályzás ára? , hol csináltatjátok?

Figyelt kérdés
Fogszabályzósok. tolna, baranya, és somogy megyeiek. hova jártok fogszabályzásra??, és mennyibe kerül ?? És aki tapasztalta már, mennyire fáj a csontfog kihúzása??? :)
2013. júl. 3. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem holnap lesz egy éve,hogy fent van a fogszabályzó. Rendesen alul felül. Nagyon fájt az első 1-2 hétben (annyira ,hogy szedtem a csomó fájdalomcsillapítót) pedig csak 2 fogam állt rosszul,de az se volt vészes. Hamar visszahúzta,de ahányszor mentem és ívet cserélt mindig átéltem a poklot. :/

15/lány

2013. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
annyira szar??
2013. júl. 3. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem ezekbe a megyékbe lakom de az ár nagyon eltérő lehet. A csontfog kihúzása annyira nem vészes, egy pillanat az egész és úgy is leérzésteleníti. Inkább (nekem) utána fájt de meglehet vele birkózni.A fogszabályzó az elején valóban fáj pár napig de kibírható.
2013. júl. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ !! :D és még érdeklődnék amiatt, hogy ezzel lehet tanulni, mert 5-ös az átlagom, kirűnő vagyok, csak hogy nem tud megzavarni a fogfájás a tanulásban, mert akkor a fájdalomra koncentrálsz ???

vagy anyira nem vészes?? csak eleinte? mert nekem mindenképp kell, mert a fogaim nem szépek :D de kb mennyi az ára ?? :D

2013. júl. 3. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem teheted meg, akkor menj SZTK-ba és keress olyan fogszabályzóst, aki TB-re megcsinálja. Így kb. 20 ezre forintból meg leszel. Ha tehetős vagy, akkor a maszek ugyanazt megcsinálja 200 ezerért.

Amúgy fáj, sokszor kellemetlen meg rossz, de nagyon megéri. Nekem is kellett, és mondjuk én szeretettem. Éjszakaim még mindig van, de az már nem oszt nem szoroz, és gyönyörű lett az eredmény :)

2013. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen akár 30 ezer is lehet, de simán felmehet több százezerig. Ha elkötelezett vagy, és megakarod tanulni a leckét akkor nem fog hátráltatni a fájdalom ami (szerintem), egyénenként változó. Én is szerettem a fogszabályzóm.:D
2013. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!