Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok fiú vagyok....

13 éves vagyok fiú vagyok. Tavaly óta nő a bajszom, de most már nagyon látszik. Mit kéne tennem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok 13 éves vagyok bár a bajszom és a magasságom miatt 15-16nak is szoktak nézni.Anyukám nem engedi leborotválni, azt mondja "ha lány lennél akkor lenne gáz",meg persze hogy akkor 14évesen már keményen borotválkoznom kéne. Nem vagyok nagy csajozós, de tény, hogy van 1-2 lány aki tetszik. De így nem sok esélyemet látom semelyiknél. Néha piszkálni is szoktak a bajszommal. Mi a véleményetek? a válaszokat előre is köszönöm!

2013. júl. 3. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
borotváld le :D utána már nem tud mit tenni anyukád
2013. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
21éves vagyok, fiú vagyok. Szerintem borotválkozz.
2013. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is borotváld le. Ez a pelyhes nagyon gáz. Ha meg is erősödik, az már nem néz ki hülyén legalább.
2013. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ez ne legyen kérdés. anyukádnak nincs igaza. akkor nem lenne gáz a bajszod, ha már erősebb, IGAZI szőröd lenne. de ez még nem az. borotválkozz. utána lehet még bajszod. pár osztálytársam még 13.ba is megragadt azon a szinten, ahol te most vagy. nem akarsz olyan lenni, hidd el..
2013. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!