Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orr piercing tanácsok homemade?

Orr piercing tanácsok homemade?

Figyelt kérdés

Ki akarom lyukasztani az orrom itthon (egy karikát), de még soha nem csináltam ilyet, mien tűvel kell lyukasztani, és legfőkébb hogyan? Hogyan és mien időközönként kell fertőtleníteni?


máshol nem nagyon tudom megcsinálni, mert nincs rá pénzem



2013. júl. 4. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs 3 ezer forintod erre? Hát a fül még oké de az orr hát nem is tudom te tudod.
2013. júl. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne csináld!


Menj el szalonba ahol steril körülmények között beteszik. Nekem is van. Hidd el, fájt :-) Az orrot lehet legkevésbé érzésteleníteni.

Tényleg szánj rá pár ezer forintot :-)

2013. júl. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked megéri otthon lyuggatni az orrod, elég igénytelen lesz. Majd ha nagy leszel és lesz pénzed megcsináltatod normálisan, addig meg úgyis éretlen vagy hozzá.
2013. júl. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendkívül sok kár okozhatsz magadnak egy ilyen eljárással, ráadásul tapasztalat nélkül még egy ékszert sem tudsz választani hozzá. Ha nem akarod piercer-rel csináltatni akkor inkább hagyd a témát.
2013. júl. 8. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!