Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Bio...

Mi a véleményetek a Bio Hair-ben a manikűrről (Árkád 2)? És a Nail Point-ról (Aréna pláza)?

Figyelt kérdés
Ha ti egyikkel sem vagytok megelégedve, akkor mit ajánlanátok (lehetőleg Pesten)?

#manikűr #pedikűr #pedikűrös #BioHair #árkád #manikűrös #manikűrözés #árkád 2 #peikűrözés Aréna Pláza #Nail Point
2013. júl. 4. 10:24
 1/1 anonim válasza:
Látom elég régi a kérdés, de a Nail Pointról friss tapasztalatom van, ezért írom be, hátha még segít valakinek. Az Isten óvjon bárkit is attól, hogy odamenjen! 3 éve van műkörmöm, kényszerből most hozzájuk mentem, és értékelhetetlen, amit csináltak a körmömmel. Több helyen sebesre reszelték a körmöm körüli bőrt is, főleg azon lepődtem meg, hogy a körömágybőrt visszatolás után a hölgy csiszológéppel szedte le :OO félig kireszelte a valódi köröm szabadszélét a műköröm alól (ezt máig sem értem, hogy miért kellett) a körmök hossza sem sikerült egyformára, a szélére nem került zselé, díszítés gyanánt pedig valami olyasmit csinált rá a hölgy, hogy hazaérve inkább kilakkoztam, hogy ne látsszon. Ennyi pénzért egy normális körmös szalonba is el lehet menni körmöztetni, ahol garantáltan szép lesz a végeredmény.
2014. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!