Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aréna pláza valamivel olcsóbb...

Aréna pláza valamivel olcsóbb mint a győri árkád?

Figyelt kérdés
Győrből megyünk fel vásárolni, hova lenne érdemes elmenni vásárolni ahol valamivel olcsóbbak a ruhák mint a győri árkádban?
2012. nov. 28. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
hát az arénában nem sok olcsó bolt van. Az olcsobb boltok szeeirntem a westendben vannak. Persze itt is vannak drága márkás boltok de van sok kisebb butik ahol nem olyan vészesek az árak. szerintem oda menjetek.
2012. nov. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben köszi :)
2012. nov. 28. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:
gondolom a győri árkádban majdnem ugyanazok a boltok vannak, mint itt az arénában, szóval nem olcsóbb. A westend aluljáró szintjén vannak az olcsó helyek, de a nyugati aluljárójában vannak kínaik is. Még a Sugár üzletközpontot (Örs vezér tere) tudom ajánlani, ott nem kifejezetten plázás boltok vannak, meg egyébként baromi barátságos a hangulata (ha pihizni, vagy nyugalmat szeretnél :D) :)
2012. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!