Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, nok! Hany darab es...

Csajok, nok! Hany darab es milyen szinu magassarkutok/magassarkuitok van/vannak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 10:30
 1/6 anonim válasza:
Szia!Kb,20-25 :D :)van rózsaszín,színes,fekete,barna,leopárd platform,világos bézs,most pedig az álmom egy erős pink :)
2013. júl. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fekete, nude, szürke és zöld.
2013. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van egy fekete sima ünneplős, egy szürkés-beige-es szandál, egy zöld szandál, egy piros kockás telitalpú, meg egy barnás magassarkú rendes cipő (ami nem nyitott, hanem bokáig feljön) őszre.

Meg van egy fehér csipkés, de az csak szalagavatón volt rajtam a keringőnél, amúgy kényelmetlen. :D

2013. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy fekete csukott ünneplő, fekete szandál, bokacsizma, egy sport cipő féleség krém és feketével kombinálva.Nehéz 35-ös lábra találni magassarkúkat felnőtteknek :D
2013. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én még fiatal vagyok... :D + magas is, szóval nagyon ritkán hordok magassarkút.


De van 3 fekete, és egy nude. + van 2 kék meg egy szürke, de azokat nem szeretem. 15/l

2013. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Manapság nem hordok magassarkút, de van vagy 8 pár és az összes fekete :D
2013. júl. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!