Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ez a szem és ez a...

Milyen ez a szem és ez a száj? (képekkel)

Figyelt kérdés

A szem és a száj is az enyém:)Kíváncsi vagyok a véleményekre, a rosszakra is!

[link]


[link]


2009. okt. 16. 19:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Szem: 10/10 Nem is részletezem.

Száj: Nekem tetszik a középen dús, de széles szegletű típus, pláne, ha sokat mosolyogsz vele, mert van benne valami vidámság :)

A bőrhibákat nem veszem figyelembe, mert úgyis eltűnnek.

21F

2009. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szep vagy csajszi!!25/L
2009. okt. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

A 22:58as vagyok.

Az lemaradt, hogy ha ilyen jól tűröd a kritikát, akkor miért nem teszel fel képet a teljes arcodról? Úgy jobban lehetne véleményezni, és úgyis az összkép a fontos.

2009. okt. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A szemed szép, de a szád nekem nem tetszik. Nem is azzal lenne a gond, hanem a kiálló alsó fogsor miatt ahogy áll. Mikor valaki olyan gyagyásan mosolyog és gypsnek tetteti magát. Tudod olyan széles mosoly, és az alsó ajkával csücsörít kicsit...

Persze egyben azért biztos más, de csak így ez a száj nem valami szép.

2009. okt. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem is a szemed nagyon tetszik, a szád kevésbé!

Jahm és egy válaszoló már írta, h milyen jól birod a kritikát, tényleg gratula.

ÁLtalában mindig hisztizni szoktak az ilyen lányok akik képeket tesznek fel, ha valaki vmi rosszat mond.

2009. okt. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és megtanultam a negatív kritikákat kezelni. :) Nem tudom lehet-e képet feltenni az egész arcomról, mert félek törölni fogják a kérdésem. De azért megpróbálom:

[link]

2009. okt. 17. 10:15
 17/20 anonim ***** válasza:
Tegnap éccakai vagyok, aki olyan jól leosztotta a szádat. Hát egybe tök jó bazz. Szép vagy! Külön a közeli a szádról nem volt jó, de egyben nagyon jól nézel ki.
2009. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyben nagyon szép vagy!:) A közeli kép a szádról tényleg nem volt tul előnyös.:)
2009. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
a szádra nem tudok mit mondani, szerintem semmi gáz nem volt vele az előző képeken se, de az nagyon tetszik, hogy sötét a hajad és ilyen tök szép világos szemed van, marhajó. :) a szemöldök pc-ről meg tudom, hogy nem kértél véleményt, de jól áll nagyon. :D szval így lány szemmel abszolút okés vagy. =)
2009. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. okt. 18. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!