Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok segítséég! "Ottani"...

Lányok segítséég! "Ottani" gyantázásról miket kell tudni?

Figyelt kérdés

A bikinivonalamat 2-3 éve (mióta kell) csak is borotvával szedem le, eddig elképzelhetetlennek tűnt számomra hogy egy idegen legyantázza nekem.. Egyrészt szégyenlős vagyok, másrészt nagyon érzékeny a bőröm és már az is fáj, ha szemöldök csipesszel szedek ki egy benőtt szőrszálat...

Mindegy, most készenállok, meg megyünk nyaralni, és az a kérdés, hogy egy hetet kibír? Még sose volt gyantáztatva, kibírja azt a 7 napot szerintetek? Plsuz mennyire fog hülyének nézni a kozmetikus?? Régóta ismerem, csak félek lenéz majd amiért csak 2-3 év után merek hozzá elmenni.. Nem vagyok lent amúgy egy őserdő, de azt se tudom ilyen korban hogy kell "ott" kinézni... És nem tudom hogy kell ilyenkor viselkedni. Segítsetek légyszi! :)

15L


2013. júl. 5. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is, nyugi! :) Biztosan ki fog tartani egy hétig, hiszen a gyanta nem levágja, hanem kitépi a szőrt, és a regenerálódás nem kevesebb, mint 3-4 hét! Ha az első lesz, akkor biztosan nem lesz kellemes élmény, de azért túl lehet élni, a gyantába még senki nem halt bele... :) Viselkedned pedig egyáltalán nem kell máshogy, mint ahogy szoktál. A kozmetikusnak ez a munkája, néha még a bugyin belül is gyantáz, így ez a kis fazonigazítás egy rutinművelet lesz. Nem tudom, ki hogy van vele, de én legtöbbször a nem gyakori vendégeim nevére is csak nehezen emlékezem vissza... A naptáramba írom a neveket és az időpontokat a kezeléssel együtt, hiszen mindegyikük egy vendég. Inkább örülni fog, hogy őt választottad elsőnek, ami arra is utalhat, hogy teljes mértékben megbízol a szaktudásában. Ennyi. :) Nincs mitől tartanod. Örülni fogsz a kis kellemetlenségek után, hogy mennyire sima, puha és tartós ez a fajta szőrtelenítés. :) Jó nyaralást! Üdv, egy kozmetikus
2013. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én két hete voltam először intim gyantán, úgy, hogy előtte vagy 4 évig borotváltam. Hát a tartósságával nem vagyok megelégedve, ugyanis már most olyan hosszú, hogy gyantáztathatnám megint... :) Viszont a fájdalomtól nem kell tartanod, attól pedig féltem én is. Szemöldökcsipesszel tök más, azzal tényleg fájdalmas, de gyantával meg teljesen tűrhető. 4 évig borotváltam és egy nyikkanást sem hallattam az első húzás után sem :) Sőt, a bikinivonalam érzékenyebb volt, mint belsőbb részeken. De egyáltalán nem vészes, szóval ne aggódj :)
2013. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De jó, nagyon köszönöm a válaszokat!! :)
2013. júl. 5. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!