Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok segítséég! Stílust...

Lányok segítséég! Stílust szeretnék válatni! Hogyan legyek nőiesebb? Help?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy 16 éves, sportosan öltözködő lány vagyok. 169 cm és 50-51 kg vagyok, homokóra alakkal. Kreol bőröm van, barna haj és barna szem.

Mostani öltözködésem:

Felveszek egy csőnadrágot, hozzá egy lazább felsőt. Egy zipzáros pulóvert, kabátot és van egy magassarkú csizmám, azt szoktam hordani. Kiegészítőket ritkán szoktam hordani, akkor is csak karkötőt.

Szeretnék ezen változtatni, csak nem tudom, hogyan kéne nekikezdeni. Szeretnék csinosan, nőiesen öltözni. A szoknyák egyre jobban tetszenek, de a ruhatáramban nincsenek. Milyen ruhadarabokat szerezzek be? Milyen kiegészítőket? Segítsetek!!!



2012. dec. 22. 19:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, gyorsan írtam.
2012. dec. 22. 19:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A méreteid alapján szép alakod lehet, így legalább azzal nem kell törődnöd, hogy mi áll jól és mi nem.

A csőnadrág szerintem nagyon nőies tud lenni, ha megfelelő darabokkal párosítod. Az egyszínű cicanadrágokat vagy feszesebb, cicanadrágnál vastagabbakat is nagyon jól lehet kombinálni!

A magassarkú csizma nőies, én nagyon szeretem azokat a cipőket, amiknek van egy kis sarkuk, de mégis könnyen lehet bennünk császkálni, mint az éktalpú cipők:

[link]


de nem muszáj magassarkút felvenned ahhoz, hogy nőiesen nézzél ki, egy praktikus magas szárú csizma is nagyon szép, ráadásul, ha egész nap abban kell lenned, akkor kényelmesebb is!

Szoknyák terén, hát, ha eddig nem igazán hordtál, akkor ne olyannal kezdd, amiben "nagyon viselkedni kell", mert annyira rövid, hanem valami kényelmesebben, mint pl:

[link]


szerintem itt mind a 3 nagyon csinos és ha megnézed, akkor nincs rajtuk semmi különleges, télen is hordható vastag harisnyával, csizmával.

Felsők terén ne ess abba a hibába, hogy azt gondolod, csak az a nőies, ami sokat mutat, mert az közönséges is tud lenni és épp az ellenkező hatást tudja kelteni.

Nagyon szép darabokhoz lehet jutni, kis csipke berakással, hímzéssel, gyöngyökkel. Én szeretem a különlegesebb dolgokat.

A zipzáros pulóvert én sportosnak tartom, beszerezhetnél egy blézert, vagy egy blézer szabású kardigánt. Ezt fel tudod venni a szoknyához is, nadrághoz is, mindenhez.

Kiegészítőket én sem hordok, csak gyűrűt, én amondó vagyok, hogy a kevesebb néha több, de menj be egy bizsushoz, rengeteg féle van, erre nincs szabály :)

Ha szereted a sálakat, azok nagyon jó kiegészítők tudnak lenni, van egy facebookos oldal, amit nem rég fedeztem fel:

[link]


Remélem tudtam segíteni kicsit :)

2012. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Sokat segítettél! :) Ment a zöldkéz :) A szoknyák, amiket linkeltél nagyon tetszenek, főleg a 3. :) Mégegyszer köszi :)
2012. dec. 22. 19:34
 4/5 anonim válasza:

Látatlanban nehéz lenne megmondani, hogy mi áll jól neked, de tudom ajánlani, hogy nézegess divatportálokat és blogokat, nekem sokat segítenek :)

Pl. lookbook.nu, collegefashion.net, thesense.co (az utóbbi magyar blog). Inspirálódhatsz még kedvenc sztárjaid street style fotóiból is. Akiknek a stílusára mindenképp érdemes rágugliznod: Olivia Palermo és Lauren Conrad.

2012. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Te is sokat segítettél :) Ment a zöldkéz
2012. dec. 23. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!