Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a fogszabályzóról?

Binuus kérdése:

Mit gondoltok a fogszabályzóról?

Figyelt kérdés
Tegnap mondta az orvos hogy felső rögzített /drót xd/ kell..de nem tudom hogy milyen lesz.félek hogy nem fog jól állni.és még azt se tudom hogy azok a kis gumik benne milyen színűek legyenek.:o.SEGÍTSETEK!:)
2013. júl. 5. 22:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, szükséges dolog, aranyos, 1-2 év múlva lekerül és szép lesz a fogsorod.

Olyan gumit válassz amilyet akarsz, később úgy is cserélni fogják, akkor meg kérsz másikat.

Én pinket vagy zöldet választanék, az ok egyszerű:szeretem a pinket és a zöldet.

2013. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Divatos. A színről meg neked kell döntened. Ami a legjobban tetszik neked. Keress néhány képet és ne félj.
2013. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:) neked is van/lesz??
2013. júl. 5. 22:25
 4/21 A kérdező kommentje:
2. köszönöm szépen :)
2013. júl. 5. 22:26
 5/21 anonim ***** válasza:
nekem 2 hete van fogszabim..huhh ne tudd meggénis nagyon féltem hohgy mi lesz de ma màr észre se veszem hogy ott van hidd el jobb most tul esni rajta..nekem 3 éve mondták de én hülye csak most jöttem rá hogy megéri:) ha bármi kérdésed van most vagy később irj nyugodtan:)
2013. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Csak amolyan szükséges rossz. Lányokon pedig kifejezetten vonzó tud lenni :)
2013. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

nekem máfél éve van, nagyon megéri, nem kell tőle tartani, persze vannak szenvedős napok, legalábbis nekem voltak, de elvileg fél év és leveszik, és nagyon örülök, hogy rendbe lesz a fogam:) nekem porcelán van, mondogatta a doki, hogy tegyünk rá színes gumit de én nem akartam. hogy miért? szerintem gusztustalan. de ez csak az én véleményem. szerintem nem szép, hogy a fogadon ott van valami zöld, vagy lila vagy akármilyen kis gumi.

és egybként sok pasinak is bejön a fogszabi:) szóval nyugi, nem kell ráparázni.

a színeset meg próbáld ki, ha nem jön be, kb 5 hetente úgyis fogsz járni vissza, akkor kicserélik színtelenre.

de bármi kérdésed van nekem is írj bátran, rengeteg tapasztalatom van már vele, persze jó is meg rossz is :)

2013. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
nekem volt :) és nem túlzok ha azt mondom, hogy szerettem is :) ne izgulj! szexi! én minden hónapban változtattam a színt! :)
2013. júl. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem 1 évig volt, nem mondom, hogy szerettem, de nagyon szépen rendbe hozta a fogaim, megérte. Tényleg szükséges rossz:)
2013. júl. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
3 hónapja van fogszabályzóm és úgy megszerettem hogy le se akarom vetetni :D
2013. júl. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!