Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok idegenek,...

Kíváncsi vagyok idegenek, akik nem elfogultak és nem tapintatosak mit gondolnak rólam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ide nem akarok képet kirakni, mert félek, hogy ismerősökbe akadok.Ha meg privátba küldök azt is kitehetik akárhová..szóval ilyen parázós típus vagyok :D

Valami ötlet?


2013. júl. 6. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem fogod megtudni.
2013. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Először is, lány vagy, vagy fiú? Ha lány, nekem nyugodtan küldhetsz képet, megígérem nem fogok kitenni sehova, miért tenném, nem vagyok ilyen. Véleményt viszont szívesen mondanék rólad, de így nehéz. Már amennyiben téged a külső tényezők érdekelnek. De megértem, hogy nem akarsz csak úgy képet küldeni senkinek, viszont így elég nehéz dolga lesz veled bárkinek is a továbbiakban. Már amennyi az internetes témákat jelenti.


23/F BP.

2013. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát igaz, nekem sem jutott jobb eszembe sajnos, csak gondoltam hátha van erre valami mód :D De nagy valószínűséggel tényleg nincs :/

Hiába írom le milyen vagyok, az azért semmit nem jelent, mert sokféleképp elképzelhetnek.

2013. júl. 6. 15:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért gond ha ismerősbe akadsz? Kíváncsi vagy véleményekre, kb mindenki így van ezzel, nincs ebben semmi különös. Tegyél fel képet, tuti kapsz itt véleményt.
2013. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát kicsit szégyenlem ezt, nekem sem a külső a legfontosabb, de ha esetleg változtathatnék magamon a kritikák miatt az jó lenne.

De nem tudom, olyan kellemetlen lenne.Nem vagyok már tini, huszonéves vagyok.

2013. júl. 6. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell képet kitenni, elég ha figyeled az emberek reakcióját az utcán.
2013. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Idejössz, levetkőzöl és megmondom
2013. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!