Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek aki cigány azt...

Szerintetek aki cigány azt már azért nézik a boltokban hogy nem e lop? Miért?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

ööö mi?

Miért néznék? ha szakadt és büdös, meg a megjelenésén látni, hogy retardált, akkor nyilván.

De indokínaiból, afrikaiból és fehér magyarból is ugyan ezt feltételezik ilyen megjelenéssel.

Gondolom Mága Zoltánt még nem csekkolták le az őrök a teszkóban, nem lopott-e véletlen krémtúrót...


Egyébként miért kell általánosítani az eladókkal és őrökkel szemben?...

2013. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Mert a romák 80%-a ilyen, vagy egyéb rossz szokással van megáldva.

Emellett nem vagyok rasszista, csak reálisan látom a dolgokat.

Van a 20% akik normálisan próbálnak élni , de a többség miatt őket is elítélik.

2013. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon helytelen az általánosítás, de olyan sok rossz tapasztalatom van róluk hogy nem bízom a véletlenre és kerülöm őket ahogy csak tudom. Tisztában vagyok azzal hogy léteznek tisztességes cigányok is, de ha mondjuk az én munkám biztonsági őr lenne 100% hogy sokkal jobban odafigyelnék rájuk mint másokra.
2013. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem hófehér bőröm van, elegánsan öltözöm, mégis jártam már úgy (többnyire a DM-ben, egyszer a Triumphban) hogy belépésemtől kezdve a s*ggemben volt az őr. Szerintem ahol ilyen gyanakvóak, ott mindenkit figyelnek, nem csinálnak belőle cigánykérdést.
2013. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát azért egy triumphban ha benn vagy 10 vevő mind a 10 et nem tudja figyelni csak 1 et vagy 2 t
2013. júl. 6. 23:17
 6/9 anonim ***** válasza:

"Hát azért egy triumphban ha benn vagy 10 vevő mind a 10 et nem tudja figyelni csak 1 et vagy 2 t"


1. kamera

2. majd figyeld a felszerelt tükröket, úgy van kitalálva, hogy az őr egy helyről kb az egész boltot belássa. ;)

2013. júl. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én cigány vagyok, és igen. Nem biztos, hogy azért, de valószínűnek tartom.
2013. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a cigányoknál ez természetes,hogy figyelik őket mivel tudjuk a 99%-uk milyen ha normális ruhába van ha nem akkor is.
2013. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A ciganyok mentalitasa szerint lopni dicsoseg. Buszkek ra,ha loptak vmit.
febr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!