Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy a cigány...

Miért mondják, hogy a cigány lányoknak a köldök pc. áll a legjobban?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet csináltatni, csak érdekelne, hogy mért passzol leginkább a köldökömbe, mért jobban mint máshol, és hogy egy magyar lánynak miért nem olyan hangsúlyos a köldökében, szóval értitek! :)

2013. jún. 3. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát a cigány lányok köldöke gyakran elég nagy, és gondolom abba jobban passzol a pc!
2013. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezt hol hallottad, biztos a színük miatt mondták..
2013. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mármint ténylegesen a bőröm színe miatt? Azazhogy a barnább tónusú hason, vagy köldökben jobban mutat?
2013. jún. 3. 19:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mondták, de tök mindegy hogy milyen a bőröd színe ha szép formás a hasad mindenképp jól fog állni.
2013. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Átlagos a hasam, van egy kis "lányos pocim", de szerintem azzal nincs gáz :)
2013. jún. 3. 19:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ,hogy kinek áll jól a köldök pc az nem a nemzetiségén múlik sokkal inkább azon,hogy milyen az illető alkata.Egy vékony lánynak akinek lapos a hasa nagyon jól áll a köldök pc. De egy ducibb lányon nekem személy szerint nem tetszik.
2013. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben ízlés kérdése a dolog. Tényleg sokkal inkább a köldök és a has formája a mérvadó, de pl szerintem is van valami különleges az "egzotikusabb" lányokban :) Meg nekem mondjuk máshol egyébként sem tetszene, de ez szintén személyes vélemény. Az a lényeg, hogy neked megfeleljen.
2013. jún. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :)
2013. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Cigány lányok többségének nagyon szép, szexi hasa van, jó a mozgásuk, nőiesek, ring a csípő, és a bőrük színe miatt is jobban mutat szerintem.

Csináltasd meg, biztosan jól fog állni!


26/N

2013. jún. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! :)
2013. jún. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!