Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valakinek...

Szerintetek ha valakinek nagyon fura lábujjai vannak, az inkább rejtse el vagy nyugodtan járhat papucsban is? Te mit tennél ha neked lenne?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek 2 lábujja össze van nőve, de észre sem vettem volna, ha nem hozza szóba. Rejtegetni felesleges, senki sem a lábujjaidat fogja elemezgetni... :)
2013. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

11 evesen bevertem a jobb labamon a kozepso labujjamat. Azota nem nott.

Akkora mint a gyurus labujjam, de teszek ra.


Papucsot & koromcipot is hordok.

2013. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én örököltem valami borzasztó görbe lábujjakat, de egyáltalán nem érdekel. A lábujj nemigen ront/javít az összképemen, akit meg zavar, egyszerűen elkerülheti, ne bámulja a lábamat. Mondjuk nem hordok szandált/papucsot, nem szeretem őket, de nem a lábujjam miatt, simán felveszek olyan cipőt, amiből kilátszik a lábujjam.
2013. júl. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért ilyen ne legyen: [link]
2013. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!