Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért kell fiatalítani magunka...

Miért kell fiatalítani magunkat? Miért nem lehet nyugodtan megöregedni és kész?

Figyelt kérdés

a párom néha gúnyolódik rajtam, hogy: "jé egy ránc, öregszel" és kéjesen vigyorog!

most miért ne lehetnék ráncos?

miért nem szabad öregedni?


most nekem is kezdenem kell hajhászni a ránctalanítókat, meg csöpögni a reklámokra, hogy húúú lifting hatás, meg push up, meg ez, meg az?!


2011. júl. 22. 16:51
 1/7 hot_kiss ***** válasza:

Természetesen nem és én is majd jóval később szeretnék ilyen felfogást, mint Te.

Most már azt a kort éljük, ahol mindenki örökké fiatal és kell a sok kence meg a miegymás, amit mondtál. Szerintem is felesleges és próbálj viccesen reagálni a párod szurkálódásaira. (:

2011. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szépnek és vonzónak maradni nem újkeletű dolog, már az ókorban is használtak a nők mindenféle praktikát, hogy fiatalok maradjanak. Bizonyos fokú harc az öregedés ellen hozzátartozik az ápoltsághoz, csak a megfelelő mértéket kell eltalálni. A húszéves módra öltözködő, agyonsminkelt ötvenéves legalább annyira taszító, mint egy ráncosodó, szőrös és őszülő harmincéves. Egy férfi vonzalmát pedig sosem árt fenntartani, mert szeretet és tolerancia ide vagy oda, ha nem kapod össze magad, nem kizárt, hogy egyszer csak egy fiatalabb nő ágyában fog kikötni.
2011. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Néha nekem is beszól a férjem, hogy a combomat ahogy erősen megfogja, megcsípi, hát látszik a narancsbőr...persze viccesen mondja, de én megbántódom és azonnal beszereztem a kencéket és kenem magam mindenfélével, ami szerencsére hatásos is, és már így jobban érzem magam a bőrömben.
2011. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem aki ránctalanítót használ, az még nyugodtan meg tud öregedni méltósággal, de a folyamatot el lehet húzni. Nem mindegy, hogy valaki 50 évesen lesz tiszta ránc, vagy 60 évesen.

Engem sokkal jobban zavar, amikor valaki szó szerint fiatalítja magát. Ha egy 40 éves nő 30-nak mondta magát, amikor a Napnál is világosabb, hogy régen volt már annyi. Az elég nevetséges.

Vagy ami még rosszabb, a hollywood-i nők, akik annyi botoxot nyomatnak magukba, hogy úgy néznek ki mint egy rettenetes, rémítő bábú.

2011. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem a párom fog lecserélni engem egy fiatalabbra, hanem ha így haladunk én fogom őt egy öregebbre.

amúgy igényes vagyok én csupán az öregedés ellen nem akarok harcolni, hogy aztán meg azon bőgjek, hogy még mindig "csókolomoznak"

2011. júl. 22. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazad van, lehet szépen megöregedni - úgy értem, hogy ráncosan is szépnek, vonzónak lenni, csak sok ember képtelen elviselni, hogy már nem úgy szép, mint egy húsz éves, nem olyan sima és feszes a bőre.
2011. júl. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én meg azt nem tudom elviselni, hogy a saját párom rajtam gúnyolódik és ezért.
2011. júl. 23. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!