Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen női epilátort vegyek,...

Milyen női epilátort vegyek, ha erős nagyon a szőrzetem?

Figyelt kérdés
Olyan epilátort szeretnék venni, ami vízben is használható, nem tépi a szőrt, csökkenti a fájdalmat, lehet bikinivonalat is szőrteleníteni vele. Max 22 ezer Ft-ot szánok rá.
2013. júl. 9. 21:02
 1/4 anonim válasza:
0%
Lángszórót ajánlanám
2013. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A damilvágókból javasolnék egyet!
2013. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon erős, én ezért inkább borotvát használok. Néztem epilátorokat, de ezek nincsenek úgy megcsinálva hogy gyenge v erős szőrre jó. 16/L
2013. júl. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon erős és sok, mert hormonális betegség miatt magas az androgén szinten. Philips epillátort használok, 5000 Ft volt és nagyon bevált már 10 éve. Ez ugyan vízben nem használható, de nagyon széles a paletta, nézz körül.
2013. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!