Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Le borotváltam a combom:' (...

Le borotváltam a combom:' ( és erős fekete szőr nő vissza tőbb helyen is és nagyon ronda. :' ( ha ugy hagyom ronda ha le borotválom még erősebb lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt elszurtad... bocsi.


Ezutan inkabb epillald vagy ha ugyes vagy es nem csinalsz veralafutasokat gyantazd vagy menj kozmetikushos.

Majd idovel elgyengul ujra.


Van meg ilyen Dr Skin spray ra de en olyat csak Londonban kaptam olyat.

2013. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát a borotválás a lábon elég nagy "hülyeség" volt. Borotválni a lábat nem szabad! Vagy epilálod vagy gyantázod és jobb lesz egy idő után.Vagy pedig elmész lézeres végleges szőrtelenítésre.( az utolsó a leghatásosabb meg persze a legdrágább is )
2013. jún. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mért mennyi? Epilálni hogy lehet mi az?
2013. jún. 21. 09:41
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
a borotvától nem erősödik a szőr-ez elég durva urban legend
2013. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát te elég kicsi vagy akkor ha még azt sem tudod mi az az epilálás és epilátor!

Most őszintén hány éves vagy??????? 10

Mert akkor megértem, hogy nem tudod.

De akkor nem értem minek szőrteleníteni.

Én 15 évesen szőrtelenítettem először a lábam.

2013. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

4-es mar ezerszer leirtak itt az oldalon hogy egyenfuggo szoval hagyd mar ezt az urban legendes dolgot...

persze 1000 meg 1000 nonek csak ugy hipp-hopp nem a borotvatol de valamiert sotetebb es erosebb lett a szorzete miutan borotvat hasznalt...


epilatort kerdezo meg www.google.hu -n usd be

2013. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

ne haragudj, de ez nem egyénfüggő.

de most ne ezen vitatkozzunk, abban szerintem egyetérthetünk, hogy attól, h egyszer leborotválja a combját nem lesz hirtelen burjánzó tüsketelep.

2013. jún. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem kell koltoi tulzassal elni - ez nem a forum...


erosebb lett neki es fekete ennyi. lehet elotte szoke volt most leturta es fekete...


es igenis egyenfuggo.

nekem is ilyen lenne ha ujra borotvalkoznek - mar egyre jobban kopik ki

ismerosoknek meg szoke maradt ugyanugy...


viszont lattam olyat is akinek mar szinte disznosorte szeru szor nott a laban... vagy mint a drotkefe - nah mondjuk ez a vegleg is ritka


rendes fekete szoroket kepzelj amugy el.

nem lesz egybol fulleros.

csak ugyebar sokkent eri a hiu enunket amikor a szoke szal -ami azert zavart mert hosszu volt vagy megcsillant netan rajta a nap fenye a strandon - helyere hirtelen fekete kezd el noni ciki helyeken mint pl. belsocomb vagy pocika... mert a labszarat meg hagyjuk. az tarsadalmilag jobban elfogadott mint egy szoros noi comb...

2013. jún. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!