Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti hogy szőrtelenítetek...

Lányok ti hogy szőrtelenítetek "ott"?

Figyelt kérdés
epilátor vagy borotva? :sss
2013. júl. 10. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
borotva bár egyszer kipróbáltam a hideg gyantát ilyen az (epilátor is) rohadtul fájt de viszont nagyon sokáig tartós volt:)
2013. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
énis borotválom, mert az epilátort nem bírnám :ss (egyszer belevágtam és abba is hagytam.) de ha borotválom akkor van ahol nem sikerül teljesen simára.. valami tipp erre?
2013. júl. 10. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
az epilátor először nekem is fájt,kb a 3. alkalomtól lett jó,azóta csak azt használok mert gyorsabb és tartósabb,időnként ha picit hosszabb akkor megint fáj,de ez van
2013. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát nem is tudom nekem csak a szemérem ajkaim belső felén szokott probléma lenni ott el szokott maradni egy két szál azt le szoktam vágni egy direkt erre használatos ollóval a végén.:)
2013. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
énis borotválom, sajnos gyakran kell és ha nagyon pici, alig látszik és úgy borotválom újra akkor néha pöttyös is marad, de be szoktam kenni bőrnyugtató krémmel és nem probléma. és igen, nekem se mindig sikerül tökéletesen simára, főleg ha sietek. de inkább ez minthogy fájjon :)
2013. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Borotválom. Nem bírnám ki az epilálást. :)
2013. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam hogy nem csak en vagyok igy ezzel :))) koszonom szepen !!!
2013. júl. 11. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!