Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiatal lányok, ti milyen...

Fiatal lányok, ti milyen gyakran, és hogyan szőrtelenítetek OTT?

Figyelt kérdés

16L vagyok, nem élek nemi életet, szóval alapvetően nem lenne fontos, hogy mindig tökéletes legyen, viszont az iskolában hetente-kéthetente úszás van, így minden alkalom előtt le kell szedjem... A szélét gyantázom, hogy ne erősödjön meg annyira, a többit borotválom...


Arra lennék kíváncsi, hogy más hogy oldja ezt meg? Ennyi idősen? Nagyon rossz, hogy ilyen fiatalon ilyen gyakran borotválom? Akkor is, mikor nem olyan hosszú, viszont a fürdőruhában már látszik...


2012. márc. 11. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nyugodtan borotválhatod. Miért is lenne baj? :)

Én is borotváltam 16 évesen.

Most 20 éves vagyok. Általában borotválom, talán hetente 2-3 szor. Ha meg rá tudom szánni magam, akkor leepillálom, de csak a szeméremdombot tudom. Alul már nem.

2012. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

12 éves korom óta gyantáztatom kozmetikusnál.

Hát a borotvával egy a baj naponta kell csinálnod hogy mindig sima legyél. Gyanta elég 3 hetente.

2012. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A hajlatnál, azaz a combtövemnél, vagy mittudoménminél:D gyantázom, de a többi már fáj... Igen, pont ez a bajom a borotvával, hogy annyira megerősödik, hogy aztán nagyon gyakran kell... Viszont engem ez zavar(na), ha elmegyek osztálykirándulásra, majd akkor is ott nekiállok borotválgatni, meg mindenhol? Egy nyaralás baráti társasággal, vagy bármi?:S
2012. márc. 11. 20:52
 4/15 anonim válasza:
arra ne alapozz, hogy megúszod a pasikat, főleg ha csinos vagy, mert ezt feltételezem, de javíts ki, ha nem jól gondolom. érdemes ennél sűrűbben fűnyíróznod :-) Soha nem tudhatod, hogy mikor kerülsz olyan szituba, ahol ciki lehet. egyébként jól teszed valahol, hogy még nem adod könnyen a tested! a gyantázás az nagyon fájdalmas! ezt nem javaslom. használj egy jó borotvát és kész. annyira irtsd le a bozótot, hogy ne legyen kiütéses, túl vörös, a cuncika és a szeméremdombod körüli hely. nem tesz jót, mert gombát is kaphatsz ha túlzásba viszed. a borotvára ügyelj, hogy mindig legyen steril, előtte mosd le és az sem árt, ha teszel rá egy kis borotvahabot, hogy könnyebben csússzon a bori. sok szerencsét!
2012. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én hetente 1x borotválom. Nyáron heti 2x.


Mondjuk erős a szőrzetem, de nem nő gyorsan.

2012. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy megúszom majd a pasikat, viszont abban teljesen biztos vagyok, hogy csak úgy egy váratlan pillanatban, bárki is rápillantást nyerhet pl a nyílt utcán... Természetesen ha strand, vagy bármi tervben van, leszedem, csak jó lenne minél tovább húzni ezt a naponta dolgot... Ha barátom lenne, akkor is nyilván a helyzethez igazodva mindig oké lenne, de mivel engem biztos nem ez alapján fognak megismerni és megítélni, így úgy érzem, hogy ez még várat magára, hogy ez legyen az indok. És nyilván nem egy őserdő sosem, de ha egy mód van rá, nem szedném le mindig 0,5 mm-re...
2012. márc. 11. 21:14
 7/15 anonim ***** válasza:
16 éves korom óta gyantázom(most 20 leszek), és gyengült a szőrzet elég rendesen. ha borotvához hozzászoksz, utána elég kemény a gyanta, de 3-4 alkalom után meg lehet szokni, és nem kell egyből az egészet lekapni, haladj fokozatosan. ha meg nagyon fájna akkor használj valami jégakkut. a végeredmény meg összehasonlíthatatlan a borotvával való szőrtelenítéshez képest.
2012. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Szegény csajok...


Együtt érzek veletek azért! :-DDD


18/F

2012. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

4. válaszoló:

Tudom, hogy szőrszálhasogatás, de a "sterilbe" egy kicsit belekötök.

A borotvák nem steril csomagolásban vannak, és autokláv sincs minden háztartásban.

Bocsi, de nem hagyhattam ki. Remélem nem bántottalak meg.

2012. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Akkor venni kell autoklávot, az nem ciki férfi borotvahabot venni :-D
2012. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!