Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy hozhatnám ki amagmból a...

Hogy hozhatnám ki amagmból a maximumot úgy, mint a legtöbb lány?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Ahogy elkezdtem a körülöttem lévőkkel felnőni, mindenki csajosodott, szép lett, én meg nem tudtam ezt megvalósítani.

Ha van egy kevésbé szép lány, a sminkkel, az összeszedettségével, a kisugárzásával, az ápoltásgával és egyéb mással olyan szép lesz. Olyan csajos.

Nekem ez nem sikerül, akárhogy próbálkozom. Szinte minden lányt, aki ilyen, szépnek látok.

Én hiába veszek fel csajosabb ruhát, nem érzem magam szépnek. Az arcom tele van pattanássall, most a csnyábbakat elkezdtem alapózóval eltakarni. A szememet nem festem(én szemfestés nélkül vagyok szebb). A hajam száraz, próbáltam balzsamozni, különböző hajápolók, a fodrász véleményét is kikértem, de nem tudok vele mit kezdeni. Egyenesen szép lenne(most a göndör és hullámos határán), de nem szabad vasalnom mert tönkre tettem.

Van olyan lány ismerősöm aki nem sminkeli magát, nem öltözik csajosan, mégis olyan szép.

Én napról napra jobban utálom magamat...hogyan tudnék változtatni? Tudom, kép nélkül nehéz, de mik azok az alap dolgok, amik számítanak? Vagy hogy legyen olyan csajos?


2013. júl. 11. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is menj el kozmetikushoz, aki megtisztítja az arcod, majd ha úgy raksz magadra alapozót, stb, sokkal jobb lesz... A legtöbb, jobb, tapasztaltabb kozmetikus a sminkelést is ismeri, szerintem nyugodtan kikérhetsz tőle véleményt, hogy mit ajánlana otthonra smink szempontból amit te is megtudnál oldani...

A hajápolást egy fodrásznak megint értenie kellene, érdemesebb cserélni, még lehet jó stílust is talál, amit megint dobna a mindennapokban...

Zárásként: persze léteznek olyan lányok is, de csekély számban vannak, számtalan ismerősöm van aki annyira sminkeli magát, hogy Hűha! amúgy úgy kell magáról levakarnia, és nagyon szeplős, sőt egyenesen csúnya smink nélkül...

Remélem tudtam segíteni, sok sikert!

2013. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!