Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért mondjátok azt,...

Fiúk! Miért mondjátok azt, hogy nektek nem jönnek be a szolizott, kifestett, műszempillás gebe stb féle lányok?

Figyelt kérdés

Eddig én is úgymond kis átlag voltam,de mióta mindig kifestem magam,hogy alapozó,pirosító,műszempilla,szemceruza,szoli,meg eléggé nőies ruhákat hordok,fogytam egy csomót,pedig nem voltam dagi,de vékony sem...és most állandóan rám mozdul valaki,ameddig meg nem voltam ilyen kb le se sz*rt senki,és a minden ilyen átváltozott lány ismimmel ez a helyzet...

Jó persze,én most se vagyok mű,mert nem estem túlzásba,meg nem azt mondom,hogy de fullos vagyok...csak sokat változtam és elkeserítő,hogy hiába voltál önmagad nem igazán figyeltek rád,most meg,hogy kis ribizli szerű lettél mindneki...

Azt hallom folyamatosan,hogy jajj de undorító az ilyen lány,de a buliban nem az átlagos,szép, aranyos kislányra nyomulnak,hanem a hogy is mondjam kihívóbb stílusúakra



2013. júl. 10. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jönnek be. Egy nő nézzen ki úgy, mint egy nő, ne mint egy amerikai szajha.

18/f

2013. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Csak az mondja hogy neki nem kéne ilyen csaj, aki megragadt a 90-es években..

Amúgy meg ne itt akard megtudni a miértjét mert úgyis kétféle válaszadó fog neked írni, az egyik a magamfajta akinek bejön az ilyesmi, a másik pedig aki rühelli ezt


A jól megválasztott, nem olcsó k*va hatású sminkelések, igenis vonzóak csak sokan félnek elismerni meg hát beszűkült tudatú a többség

21/F

2013. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért szeretik őket, mert általánosan elterjedt nézet, hogy egyszerűbb őket ágyba vinni. Ugyanakkor komoly kapcsolatra meg általában a visszafogottabb lányokat keresik.
2013. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért a rád nyomuló fiúk minőségét is vedd figyelembe. Igazából csodálkoznék, ha udvarias, intelligens, normális, kedves férfiakról lenne szó, nem éretlen nízdmánmekkoramellevan, "egy éjszakára jó lesz" férfinek kegyelemből nevezhető emberfördmedményekről.

(Másrészről viszont a kérdésedről virít, hogy te egy átlagos, aranyos lány vagy, aki csak választ akar kapni a kérdéseire.)

2013. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

"Csak az mondja hogy neki nem kéne ilyen csaj, aki megragadt a 90-es években.."


Neked is p#cs van az agyad helyén.

18/f

2013. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8%

Ki mondta hogy a szex miatt vagyok ilyen nőkkel? Ahogy neked jólesik ránézni egy természetes csajra, úgy nekem is öröm egy kiöltözött bombázóra

21/F

2013. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
4%

Kedves kérdező valószínűleg a "nagy átalakulásod előtt" bűn ronda voltál . Büdös lehettél meg szakadt meg csipás meg zsíros hajú . Nos hogy ezeket megváltoztattad magad értelemszerű hogy több a jelentkező !


Remélem segítettem !

2013. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló egyáltalán nem :D De nem neked fogom bizonygatni,ha valaki ronda azon a smink se dob akkorát,ha csak nem profi benne
2013. júl. 10. 20:49
 9/12 anonim ***** válasza:
22%

üzenet



Hasznos számodra ez a válasz?



"Kedves kérdező valószínűleg a "nagy átalakulásod előtt" bűn ronda voltál . Büdös lehettél meg szakadt meg csipás meg zsíros hajú . Nos hogy ezeket megváltoztattad magad értelemszerű hogy több a jelentkező !"


WTF???? TE MIROL BESZELSZ? Ez tenyleg igaz hogy akarmilyen szep egy atlagos lany, 100 fiubol max 2 nez ra, de egy olyan lanyra aki talan meg nem is szep, de kihivoan oltozkodik, belott sero, 2 km hosszu mukorom stb na egy ilyenre 100-bol legalabb 90 fiu utana futyul,mosolyogra stb..

2013. júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van,a feltűnőség a lényeg...

Amúgy ezt se hiszem,hogy az ilyen lányokat csak lefektetni akarják,mert ismerek ténylegesen mű lányokat,és beléjük minden fiú fülig szerelmes...

Persze ez ízlés meg stílus kérdése,de túlnyomó részben ez az igazság...és az a legszomorúbb,hogy én abszolút nem vagyok fake hatást keltő,csak hogy mondjam adok magamra és engem mégse talál meg a szerelem, viszont az olyan fickók,akik csak ki akarnak használni állandóan,szerencsére sikertelenek a próbálkozásaik :D

2013. júl. 12. 01:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!