Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék rendelni ebayről...

Szeretnék rendelni ebayről egy ruhát, de nem tudom, hogy lehetséges- e beállítani, hogy gyorsabban postázzák?

Figyelt kérdés
Hol lehet kérni, vagy van rá lehetőség, hogy hamarabb ideérjen? Ráfizetek ha kell, csak az a lényeg hogy 1 max 2 héten belül legyen itt.Mert amit rendelnék ki van írva, hogy ha ma veszem becsült idő aug 10 körül mire ideér:S
2013. júl. 11. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Egek! Aki ennyire önállótlan, az miért rendel külföldről???


Megnézed a szállítási lehetőségeket. Ha nincs ott EMS, DHL, Express... stb (tehát a standard-nél gyorsabb szállítás lehetőség) feltüntetve, akkor írsz szépen az eladónak! Elmagyarázod neki a problémád, és várod a válaszát.

Ha meg tudja oldani, akkor felteszi csak neked még egyszer a terméket a gyorsabb szállítási opcióval, te meg megveszed.

2013. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ,hogy lehet írni neki? Sehol nm találtam:S
2013. júl. 11. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Jobb oldalt: Ask seller a question (~kérdezz az eladótól!)

A témák (levél tárgya) között fel is ajánlja a "shippinget".


(Halkan súgom, hogy a ruha az értéke alapján importáfa köteles. Ha véletlenül fennakad a vámon, akkor 27 %-kal + kezelési költség, többet kell majd fizetned.)

2013. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem nem tudják elintézni neked. Nekem volt olyan cuccom, ami 2 hét alatt ideért, és volt, aminek 2 hónap kellett, pedig tudtam követni a csomagot, az eladó rögtön feladta, csak a csomag sokat várakozott a határon valamiért.. viszont ez már nem az eladón múlik.

Azért egy próbát megér.

2013. júl. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig ha ebyaről rendeltem azok a ruhák ideértek elég hamar, de volt, hogy egy másik oldalról és akkor 2hónapot vártam majdnem. De most ki van írva, hogy egy hónap mire ideér.Írtam elvileg az eladónak tegnap, de semmi válasz még..
2013. júl. 12. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!