Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi a minimum magassága...

Mennyi a minimum magassága egy ideális férfinak?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy hány cm magasságúnak kell lennie egy férfinek ahhoz,hogy egy másik nálánál magasabb férfit ne részesítsetek előnybe.(ez alatt azt értem,hogy ha mondjuk egy másik nálánál 5-10cm-el magasabb sráccal kéne versenyeznie értetek,lányok akkor számotokra a magasságuk összefolyódna,magyarán ő abból,hogy magasabb nem szerezne már több előnyt)

Tudom nem egyszerű kérdés,de kérlek legjobb tudásotok szerint írjátok le hogy ti mit gondoltok ideális férfi magasságnak ezek alapján.



2013. júl. 12. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az adott nő magasságától is függ. Én pl. 160 cm vagyok, tehát ha mondjuk a férfi 170 cm minimum, akkor már nem feltétlenül választanám a magasabbat.

(Ha most csak és kizárólag a magasságról beszélünk és az összes többi belső és külső tulajdonságukat nem vesszük figyelembe vagy tök egyformák.)

2013. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
lehet hogy velem van a gond,de ameddig nem alacsonyabb nálam a férfi,nem számít hogy milyen magas,nem hiszem hogy ebben kéne versenyezni,és nincs olyan hogy minimum magasság,ha valakibe beleszeretünk vagy megtetszik akkor nem izgat hogy milyen magas
2013. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálam a minimum magasság 165 cm (én 159 cm vagyok). Amúgy én se feltétlen választanék magasabbat, főleg, mivel a naggon magasak mellett kisebbségi komplexusom lesz... :D
2013. júl. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszokat köszönöm,de még sokat hozzászólást várok :)
2013. júl. 12. 17:20
 5/15 anonim ***** válasza:

Én 165 cm vagyok és elég, ha nálam magasabb a fiú valamennyivel, nem az a döntő,hogy ki a magasabb, nem szeretem a nagyon magas férfiakat sem.

23

2013. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Legalább legyen velem egy magas szóval 173 cm vagyok,ha ő 170 cm akkor az a 3 cm nem számít,de ha 163 cm a srác akkor már nem kellene :D Szóval velem egymagas vagy nálam magasabb lehet bármennyivel :D :)
2013. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
185cm-nél már ne legyen magasabb,mert én csak 165cm vagyok.
2013. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Két érted versenyző pasi esetében nem a magasság az elsődleges, ahogy normális srácok sem aszerint döntenek, hogy milyen az adott csaj hajszíne.


Én 164 vagyok, így olyan 175 már ideális pasinál és 2 méternél lehetőleg ne legyen magasabb, bár mint írtam nem a magasság számít elsősorban.

2013. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
172 cm vagyok lány, min. 185ös kategóriában nézelődök szívesen.
2013. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Akkor az én 183-cm már elmegy?

Csak mert ha találkozok egy 190cm sráccal mindig az hiszem hogy a csajok őt jobban szeretik mint engem xD De amúgy komolyan nagyon zavar ha valaki magasabb nálam mert kevesebbnek érzem magam nála :/

2013. júl. 12. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!