Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan történik egy szoláriumo...

Hogyan történik egy szoláriumozás?

Figyelt kérdés
Főleg ha meztelenül akarok. Más is látja? Külön van? Hol vetkőzök le? Hogyan indul be? Leírná valaki nekem? Előre köszönöm!

2013. júl. 13. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Többféle szolárium van, fekvő, álló.

Én álló szoliba járok.

Bemegyek a szalonba elmondom, hogy pl 10 percre akarok menni, akkor adna 2 db "zsetont" Ez egy érme szerű kis "izé":D amit be kell dobni egy gépbe, mint pl az üdítő automatába a pénzt.Egy zseton 5 perc szolizást jelent ebben az esetben(Gondolom változó, de azt úgyis mondják majd neked)Bemegyek, külön helyiségbe van a szoli.Ott leöltözök, rakok papírtörlőt a lábam alá, meg van ilyen fertőtlenítő lötyi, azzal ki is szoktam törölni a kabint.

Ha kész vagyok bedobom a zsetonokat és ezután bekapcsol a szoli gép.Beállok és amíg le nem jár barnulok.

Ha kész felöltözök és megyek haza:D

Én csak ilyen fajta szolikba jártam még, de biztosan van más megoldású is.

2013. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És amikor lejár, hogyan jelzi?
2013. júl. 13. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, minden gépnél van külön kabin ahol le tudsz vetkőzni, nem lát senki, sok helyen a pultos csaj inditja el a gépet ha szolsz neki h indithatja : vagy sok helyen számitogéppel inditják, olyankor előtte megkérdik hány perc kell a vetkőzéshez és ugy időzitik a gépet h pl csak 3 perc mulva kapcsoljon be :) ez azért jo mert van aki előtte bekeni magát ezzel azzal a jobb eredmény elérése érdekében :) én 1 éve nem voltam szoliba mert tavaly több bőrrákos esetet is hallottam ismiktől és nem is hiányzik :) persze sz.r magamra nézni h kókadt vagyok, de jobb mint a bőrrák. Vannak jó önbarnitók is, csak azt én nem szeretem, ha nem fontos h barna legyél v csak 1-1 alkalomra kell a szin akkor menj el egy tanity szalonba és lefújnak szép egyenletesre :) 1 hétig tart a szin, és nincs káros hatása. Ja a szolit (ha állo, ha fekvő) csukd magadra mert vt már h 1 lány nyitva hagyta :) emrt nem tudta h be kell csukni :)
2013. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amikor leáll hallod, mert a gép zúg amikor üzemel, és hirtelen nagy lesz a csend :) emellett a szoliba világitanak az uv csövek, ha a gép kikaocsl a csö elalszik, mint amikor a lámpát lekapcsolod :) vannak gépek amik "beszélnek" tehát egy gépi hang kellemes kikapcsolodást kiván az elején és a végén elköszön, h reméli élvezted vár vissza stb :)amikor leáll a gép beindul a ventillátor, attól ne ijedj meg! hány éves vagy?
2013. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2013. júl. 14. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!