Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek, rossz a 47-51 kg...

Szerintetek, rossz a 47-51 kg egy 165cm magas lánynál? Nagyon zavar, hogy ilyen vékony vagyok. Próbálok hízni pár kilót, de csak 50-51 kilóig szokott menni, lefogyok 47-48 kiló körülire, utána kezdődik megint előröl.14/l

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
izmot próbálj építeni, a zsír az olyan, hogy pár nap alatt lemehet ha olyan az alkatod. tornázz otthon vagy sportolj valamit. Amúgy nem olyan vészes az az 50 kg olyan magassághoz :)
2013. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Izom kell neked! :D

Mert tényleg kicsit kevés...

2013. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem rossz. pont jó a magasságodhoz. persze kérdés, hogy az IGAZI FÉRFIAKNAK akarsz tetszeni, vagy a magamfajta kutyáknak. nézd meg a jó kis demotiválós, és hasonló postoknál, hogy milyen emberek írják, hogy a telteket szeretik, és kik a vékonyakat ;)
2013. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

guggolás rúddal a legjobb tömegesitő gyakorlat a többi alapgyakorlat mellett

Kényelmes súlyt válassz és kezdj el guggolni

Pár hét alatt kiváló izmos lábaid és feneked lesz és egy pár kilót hizni is fogsz

2013. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem normális a testalkatod:) én 165 cm vagyok és 46-47 kg és én nem vagyok sovány(heti 4 alkaommal 2 órát edzek)és nekem van cicim és fenekem is de rendesenXD
2014. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Snasy01 válasza:

Ezzel semmi bj nincs. Egy dolog kell neked önbizalom és, hogy el fogadd magad ugy ahogy vagy. Mert csúnya biztos nem lehetsz és természetesen minden más is rendben van.

Fel a fejjel, mindennek megvan a maga szépsége és aki szeret az igy is szeretni fog.

dec. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!