Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Molnár Dorka bloggerről?

Figyelt kérdés
Lehet róla hallani mindenfélét, egy csomó olyan dolgot is, amitől hiteltelenné válik. Ti mit gondoltok róla? Esetleg személyes tapasztalat vele vagy a termékeivel?

#the sense
2013. júl. 15. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Őszintén szólva, most először találkoztam a nevével, pedig otthon vagyok a divatvilágban. Fogalmam sincs, hogy kicsoda :)
2013. júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeretem a blogjat bar nem minden outfitje tetszik. Az askos valaszaibol nekem az jon le,hogy kicsit fura. Egyszer rendeltem tole,az csalodas volt mert masszinu termeket kaptam mint amit kertem. Te miket hallotal rola? En csak annyit,hogy allitolag hisztis.. Szemelyesen nem talalkoztam vele.
2013. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én rendeltem tőle, még a myspace-es korából egy pólót. Arról csak annyit, hogy 1-szer volt rajtam mert vékony, igénytelen anyagból volt a póló, gagyi hatást keltett. Képen minden póló jól mutatott, de ez fehér volt, a minta sem volt olyan profin megcsinálva.. és nagyon drága lett. 4500 Ft volt, és tudom hogy munkája volt benne, de ahogy kinézett, 600 Ft-ot nem adtam volna érte h&m leárazásnál.


Most persze másféle bizniszben utazik, azért követni szoktam a munkásságát... mikor elkezdte a Style & Dirtöt, meg a The Sense-t, úgy tűnt hogy már ledobta magáról ezt a flegma, arrogáns stílust (bevallotta hogy az összes táskája hamis volt amikről kitalált korábban mindenféle sztorit, hogy honnan szerezte őket (Louis Vuitton, Prada, egyéb replikák)) - de most úgy látom megint ez a jól megszokott stílusa érvényesül.


Pl. hogy az instagramjára felrakott képet más lányok hátuljáról, amin a rövidnadrágból kilátszott kicsit a fenekük.. (utcán fényképezte le őket) Szerintem ez egyszerűen parasztság, főleg h ekkora olvasótábora van, kirakni ilyet... nem szép dolog. Nem beszélve arról, hogy jól emlékszem olyan outfitjére, amin ki volt a feneke ugyanúgy, ahogy azoknak a lányoknak.


Csoporttársam egyébként ismeri őt, és annyit mondott, hogy egy elviselhetetlen ember, és r*banckodik(de hát ezt csak hallottam, ezt nem én mondom.)

2013. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%

És még annyit, hogy nem igazán tetszenek az outfitjei (10-ből ha 1-et felvennék). Szerintem elég szélsőséges ahogy öltözik, ettől függetlenül én tiszteletben tartom hogy ilyen is van... csak én nem értek egyet ezzel a borítsuk magunkra a szekrényt és vállaljuk fel hogy összepárosítunk mindenféle ruhadarabot, amit eddig nem mertünk..

Azért durva lenne azt mondani erre hogy így működik a stílusérzék:)

2013. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Előttem már jól leírták a dolgokat, azóta azért mást is lehet tudni róla:


Vásárolja a követőit Instagramon (forrás Socialblade). Ami nem meglepő, hiszen Festyt se követnék tizedennyien sem igazából, csak ő tavaly egy cikkben kikelt ellene, hogy ez gáz. Nah, ha az gáz akkor ez talán még gázabb. :D

2016. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!