Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hajszíntől függ, hogy milyen...

Hajszíntől függ, hogy milyen hajstílusok állnak jól? Pl: van olyan hajstílus ami csak bizonyos színű hajjal néz ki faszán?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem.
2013. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, inkább ki kell tapasztalni, hogy neked milyen szín, milyen frizurával áll jól. Pl nekem a breton csak szőkén áll jól, ha viszont barna a hajam nagyon rosszul áll, akkor breton nélkül néz ki jól. A rövidebb haj is szőkén állt csak jól, barnán nagyon öreges volt.
2013. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem személyes hülyeségem, hogy a nagyon rövid, majdnem fiús hajat feketében utálom lányokon, mert szerintem borzasztóan öregít, és olyan tőle mindenki mint aki súlyos beteg. Bármilyen más színben kimondottan rövid haj párti vagyok, de a feketétől rosszul vagyok, ahhoz minimum bubi frizura kell.
2013. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem. De mondjuk nekem jobban tetszik egy bubifazonú fekete haj, mint a hosszú fekete :)
2013. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!