Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Melyik pasi jön be...

Lányok! Melyik pasi jön be jobban, pávák vagy normálisak?

Figyelt kérdés

15-20 éves lányok válaszoljatok, hogy nektek inkább melyik stílusú fiúk jönnek be jobban. Azok akik pl. csőnadrágot hordanak és fészbúkon rengeteg képet tesznek fel magukról vagy azok akik inkább régi módiak, és még pl. virággal / valami ajándékkal udvarolnak.

Előre is köszi a válaszokat! :)



2013. jún. 23. 16:54
1 2
 1/14 anonim válasza:
Sajnos én azt veszem észre, hogy a rohadt "páwák" jönnek be, aki meg normálisan néz ki, sportol, "annak nincs annyi esélye" mint egy sportolni nem tudó, ropi páwának, aki még a kukiját se találja. nekem ez a véleményem. Vannak normálisak is, de a legtöbb ilyen. Elnézést "páwák", ez van.
2013. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Elnézést, azt elfelejtettem hozzá írni, hogy 16/F

(tudom, hogy lányokat kérdeztél, csak kb. én ezt vettem észre. #1 kommentelő vagyok.

2013. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hello! Semmi gond, azért köszönöm Neked is a véleményed! :)
2013. jún. 23. 17:04
 4/14 anonim válasza:

szia:)

16/L

sokszor a hányinger kerülget amikor azok a nagyképű fiúk 5 percenként rakják fel aképeket, menősködnek.Szerintem senki sem szereti az ilyeneet, csak azért rajonganak értük,mert azt hiszik hogy akkor a menők. De azért annyira régimódi se legyen:)

2013. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

egyértelműen a normális srácok :) akik figyelmesek . :) a pávákat nem bírom csöpög az eső megmár rohanna az eső elől nehogy víz érje a kis buksiját. wááá. nem bírom az ilyeneket :D

NORMÁLIS FÉRFIAK!! <3

17.L

2013. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek is :) Én is régimódi vagyok, de csak udvarlás terén. Én nem úgy udvarolok, hogy beszólogatok a lányoknak...
2013. jún. 23. 17:22
 7/14 anonim ***** válasza:

Normális.. Falra mászok a nagyképű cicafiúktól. :D

19/L

2013. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp a normális de sajnos egyre kevesebb ilyen fiú van.
2013. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Meg kell ismerni. Ne a külsőről ítélj!
2013. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ez igaz de a külső legtöbb esetben a belsőt tükrözi !
2013. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!