Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen kezelés hatásos fenékre...

Milyen kezelés hatásos fenékre combra ami kissebbít és feszesít?

Figyelt kérdés
A kizárólag bio táplálkozás megvan (sok gyümölcs, zöldség, és hús, kevés zsír, csak ami a húsban van és kevés kókusz zsír) és a heti 6 kemény edzés, de valamivel rá kellene segíteni, mert későn váltottam életmódot és 3 hét múlva megyek nyaralni!
2013. júl. 15. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
kézrátétel gyors egymásutánban, szapora ritmusban, de nem túl nagy nyomással, csak éppen érje.
2013. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, hogy 3 hét után teljesen új lábakkal fogsz ébredni? A feszes bőrhöz, izomos testhez idő és kitartás kell, folytasd a jelenlegi életviteled és hidd el, kifizetődik majd, de ne várd csettintésre, nem kívánságműsor, nincs időintervallum.
2013. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze, Sajnos igen.. Bár valamit nem jól csinálok.. erre keresem a választ! Mert 2 hónapja csinálom, de egy centi változás sincs. Betartom a kalóriát, nincs készétel semmi, bio elvileg vegyszermentes élet!


Vagy idő kell míg egyáltalán a folyamat beindul?

Súlyra 54kg vagyok 165cm-re, ami nem sok, csak épp a fenekem szeretném, ha feszesebb kisebb lenne!

2013. júl. 15. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:

54 kg az szerintem pont jó a magasságodhoz, innen ne is akarj lejjebb fogyni, egyáltalán nem nézhetsz ki rosszul ilyen adottságokkal és ennyi edzéssel, ilyen diétával. Lehet hogy te már nem is fogsz fogyni, velem is ez volt 55 kilónál (160 cm vagyok), egy éve ügyelek az étkezésre, rendszeresen edzek és nem megy lejjebb egy dekát se :) De már megbékéltem vele, már csak feszesíteni szeretnék, illetve jó kondiban lenni.

Szerintem nem lesz szégyenkeznivalód a strandon úgyhogy ne aggódj emiatt, csak folytasd a gyakorlást! :)

2013. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Görkori!
2013. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!