Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valóban cigánynak nézek ki?...

Valóban cigánynak nézek ki? arcforma bőrszín? Vagy mi?

Figyelt kérdés
félig afroamerikai vagyok félig magyar nekem ijen capuchino színem van de jó tejes XD közelebb vagyok a fehérhez mint a sötéthez színileg szerintem de ti sokszor cigánynak néztek (idő kell mire rájöttök ilyen intelligens cigány nincs) a bajom az hogy most mivel nyár van én nem leégek hanem barnulok de nagyon :S erős a nap nem tom mit tegyek??? nekem a fehér csajok tetszenek csak velük tudnék komoly kapcsit de így hogy mindenki rasszista és betegesen utálja őket és annak néznek eleve rosszul indítok ha nem is csinálok semmit mit tegyek? akinek kell küldök képet
2013. júl. 16. 19:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%

Csináltass egy pár pólót, "Nem vagyok cig*ány!!!" felirattal.


Sokat számít a mai világban.

2013. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
lehet hogy egyáltalán nemis nézel ki cigánynak cs te gondolod.. nekem küldhetsz képet :)
2013. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

üdv a mi kis országunkban!

sajnos az emberek nagy része nem gondol bele hogy nem csak a cigányoknak lehet barnább bőrük,a saját bátyám a nagyapánkat is cigánynak nézte,aztán leesett neki hogy akkor kéne még hogy legyen cigány a családban,akkor felfogta hogy szimplán sötétebb a bőre,majd találsz valakit aki tud gondolkodni

2013. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

"ijen capuchino"


ilyen, cappuccino

te nagyon inteligens -.-

2013. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Azon tűnődtem, hogy aki rasszista és azért nem áll szóba veled, annak egyre megy, hogy feka, vagy cigány, nem? Feleslegesen erőlködsz tehát. Meg az sem kizárt, hogy nem a bőrszíned taszítja a lányokat.
2013. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz
2013. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%

4.:) Az intelligens.


Én kérek képet, ha szabad.:)

2013. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
küldj egy képet:D
2013. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Sötétebb a bőröd, nem a naptól, nem kell romának lenned ahhoz, hogy ne csípjenek. Amúgy találkoztam intelligensebb romával, aki tudta a helyesírás szabályait.
2013. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

nekem is küldhetsz:)

19/L

2013. júl. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!