Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nincs a mai lányoknak...

Miért nincs a mai lányoknak egyéniségük? Ilyen buták?

Figyelt kérdés
Csak engem idegesít, hogy csak egymást majmolják, nincsenek önálló gondolataik vagy ötleteik?(TISZTELET A KIVÉTELNEK) Gondolok itt a felülnézetből fotózott fürdőruhás képekre(szexi meg minden, de csinál az egyik és mindenki más elkezdi leutánozni? Nagyon gáz, holnaptól az lesz a menő hogy nyakig felhúzott rövidnadrágot hord mindenki mint egy pelenka ők is azt fognak, ja várjunk csak igen azt csinálják...) instragramos starbucksos poharas képek(rohadt irritáló). Az utcán meg úgy jönnek szembe mintha gyártósoron gyártották volna le őket. Rengetegen teljesen életképtelenek egész nap a facebook, instragram és twiter előtt élik az életüket nézik egymást és majmolják azt ami a "menő". Ez a yolo meg swag egyenesen hányadék kategória.

2013. júl. 18. 12:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon adok a véleményedre, de ezzel nem csak a lányok vannak így hanem a fiúk is ugyanezt csinálják..TISZTELET VAN,KIVÉTEL NINCS!
2013. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
sajna sok buta liba van,de ha ennyire zavarja a pasikat akkor talán nem az kéne hogy minden második agyonpirított t-rex származék ott virít egy "pasi" mellett,ameddig tudják hogy így is kellenek a pasiknak nem változnak,viszont a pasikból is elszaporodtak az álltranszvesztiták úgyhogy erről ennyit,nagy mázli hogy a rockerek jönnek be mert ott még akad igazi pasi
2013. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát a páwa mre alfahím fiúkról nem is beszélve. De szerintem vannak kivételek és nem igazán kötném zenei ízléshez mindenhol vannak majmok.
2013. júl. 18. 14:47
 4/22 A kérdező kommentje:
*meg
2013. júl. 18. 14:47
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

azt írtam hogy ott még akad,és nem azt hogy ott is normális az összes:D

főleg hogy egyre inkább megjelenik a divat rock

2013. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint mégis van kivétel, ugyanis nem fotózom magam fürdőruhában egyik irányból se, s nem tartom értelmesnek a yolo swages szharságokat, sőt. Viszont a hímekkel is ugyanez a helyzet, sokat meg se lehet különböztetni a lányoktól. Én komolyan újra bevezetném a sorkatonaságot mindkét nemnek, akkor talán nem lenne ennyi nemileg hátrányos képződmény az utcákon.
2013. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Fél év sorkatonaság tényleg nem ártana, hogy emberré rázzák a sok ratyirambót.
2013. júl. 20. 21:54
 8/22 anonim ***** válasza:
Westend-be megtalálod a 90%-át ezeknek.
2013. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
és egyeseknek mégis ezek kellenek;) igenis vannak egyéniségek! csak a többség ilyen nem mondom mi:) de ez is csak olyan általánosítás, mint a többi.. és ezek a ***ák is lehetnek egyéniségek, egy az amit látsz és egy másik, ami az ember. 16/L
2013. aug. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%

- Ti mind egyéniségek vagytok!!

- Mi mind egyéniségek vagyunk!!

- Én nem!!


Ez az idézet szerintem mindent elmond. :D Egyébként amit leírtál, nemcsak a lányokra jellemző, pl. engem kifejezetten kiakaszt, hogy pár éve bizonyos "férfiak" között divat lett metroszexuálisnak lenni. Ezek meg rosszabbak, mint a nők, befolyásolhatóak, el vannak telve a magukra és a nőkre vonatkozó külső elvárásokkal, a felszín alatt meg ott figyel a nagy semmi...


Na, csak azt akarom mondani mindezzel, hogy nem kell mindent a női nemre kivetíteni, ilyen "hányadék" világban élünk sajnos. De csak hogy leutánozzalak. :D


24/L

2013. szept. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!