Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kozmetikusnál vagy otthon...

OMG! kérdése:

Kozmetikusnál vagy otthon szőkíttessem ki a kezemen és a combomon a szőrt?

Figyelt kérdés
Igazából eléggé szégyenlem sajnos, mert fekete a szőr a kezemen és a combomon, és nagyon látszik, ezért már évek óta mindig hosszúnadrágba járok 40°C-ban is. De hát nem kellemes érzés megsülni. Leborotválni meg nem szeretném, mert azt folyamatosan kéne csinálni és anyagilag se vagyok úgy elengedve, hogy folyton pénzt költsek rá. Ha veszek szőkítő port és itthon megcsinálom, az mennyire "veszélyes"? Vagy inkább bízzam szakemberre, csak az a baj, eszméletlenül szégyenlem.
2013. júl. 18. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én itthon csinálom. A DM-ben lehet kapni szőkítőport, le van rá írva a használata.
2013. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és az külön szőrszálakra van? vagy az mindegy? az árát megtudnád mondani?
2013. júl. 18. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez úgy van, hogy van benne por és egy tubus folyékony krém és össze kell keverni a megfelelő mennyiséget.

7-800 forint és ha karra és combra is használod, akkor szerintem 2 hónapig elég.

2013. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :)
2013. júl. 18. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!