Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Francia manikűr. Otthon vagy...

Francia manikűr. Otthon vagy kozmetikusnál?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül kb ha nem műkörmöt kérek? Egyáltalán megéri elmenni manikűröshöz, otthon mennyire tudom megcsinálni magamnak...kicsit béna vagyok:(
2010. aug. 30. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Manikűrösnél még nem csináltattam, de ott hon már csináltam magamnak francia manikűrt. Nem olyan nehéz, kell venni hozzá sablont (pár száz ft) vagy ami még nagyon jó, az ilyen fehér manikűrtoll vagy mi, nekem az essencetől van, és nagyon szépen meg lehet vele csinálni a csíkot. Ezzel még nekem is szépre sikerült, pedig nekem ritka vacak a kézügyességem. :)
2010. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én sablon nélkül is szépen megtudom csinálni magamnak.ha nem vagy benne biztos h megtudod csinálni akkor menj el manikűröshöz.1000-2000 ft között van
2010. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha körmösnél csinálom milyen gyakran kell újra csináltatnom?
2010. aug. 30. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A körmös lakkozni fogja, ha nem kérsz műkörmöt (ne is kérj, ha egyszer szép a körmöd!). Tehát sérüléstől függ, persze egy fényzselét kérhetsz rá, és akkor tartósabb.
2010. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkit felpontoztam:))
2010. aug. 30. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!