Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehetne kezdeni a hullámos...

Mit lehetne kezdeni a hullámos/göndör hajammal?

Figyelt kérdés

A hajam, ha hajszárítóval szárítom inkább egyenes és hullámos, ha magától agyom megszáradni, akkor göndör és hullámos. Olyan, mintha be lenne sütve. Egyenesen meg NAGYON szép(hullámos/göndören is, de valahogy az arcomhoz jobban illik az egyenes). Sajnos a vasalással NAGYON tönkre tettem, így már nem vasalom egy ideje. Elmentem fodrászhoz, megkérdeztem, ogy Ő mit ajánl, és elmondtam, hogy én a lépcsőzetesre gondoltam. Mondta, hogy szerinte is jó lenne, és levágta olyanra. Akkor még utoljára ki lett vasalva. Ahogy néztem hazafele a hajam, (mondta a fodrász, hogy levágta egy kicsit rövidebbre a felső réteget), alig volt rövidebb a normál hossztól.

Ha egyenes a hajam LÁTSZIK, hogy fokozatos néhol, viszont ha hullámos...szinte nem. Olyan nagy, hatalmas, vastagszálú, sok hajam van. Ami alul hullámosodik jobban, ráadásul bal oldalt általában hullámosabb. És nem tudom mit kezdjek vele. Feltűzve nem áll jól, sehogy sem. Mondhatni hullámosan rengetegnek néz ki. És nem érzem magam szépnek. Olyan "jó kislányos" frizurám van. Mell alá ér, a rövidet nem szeretem. Nincsen valami ötletetek, mit lehetne vele kezdeni?(Képet nem szeretnék küldeni).

Egyenesen nagyon jól áll de többet nem vasalhatom a hajam érdekében. Ráadásul ami nehezíti, hogy nagyon száraz. A fodrász nem tudott rá mit ajánlani! Azt mondta, menjek az egyik fodrászkellékesbe, és kérjek valamit rá. Ezek meg nem nagyon hatnak, olyan oroszlánsörény-hajam van. És önmagában szép, de együtt az arcommal...


2013. júl. 18. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek olyan a haja, mint a tiéd. Ő is mindig vasalta, mindig mondtuk, hogy ne, mert nagyon jó vasalás nélkül, mostanában már ő is rájött. Annyit csinál, hogy nem szárítja meg, hanem hagyja, hogy magától száradjon, nem fésüli ki, csak a tövét szokta. Másik barátnőmnek meg teljesen göndör. Ő is hagyja, hogy megszáradjon és szokott vizet spriccelni rá pár naponta, hogy göndörebb legyen. Ő sem fésülködik. Remélem, tudtam segíteni. :)
2013. júl. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megszokni...
2013. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én sem fésülködöm, de így meg nagyon szálas. Olyan seprűs. Ha meg megfésülöm, 3x nagyobb.

Igazából megszoktam, hiszen már nem vasalom(még a frufrumat sem, amit minden másnap vasaltam). Azt nem tudom megszokni, hogy nem áll jól. Nekem is dicsérik, magát a hajamat. De az arcomhoz mégse passzol.

2013. júl. 18. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!